Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyik fiú, tetszik nekem...

Az egyik fiú, tetszik nekem az osztályból, de nem tudom, h én tetszem-e neki, hogy jöjjek rá, ha igen? És csináljak vmi. -t vagy csak várjak, h esetleg vmi. Csoda folytán én is megtetszem neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 23:30
 1/3 android fejlesztő ma válasza:
Hát lenne egy tippem velem is így volt csak hát egy lánnyal szerintem hívd el egy talira aztán beszélgess vele egyre többet. Nálam ez bevált remélem nálad is beválik ;) :)
2014. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez van!! És volt is már egyszer!! Akkor valahogy beszédbe elegyedtünk, és arra terelődött a téma( Én voltam ott, aki tetszett, meg még 2 fiú), hogy ki kibe szerelmes. És persze faggattak, mint állat. Mondtam, hogy addig nem mondok semmit, amig ők se. És bevált!! Aki tetszett, elkérte az e-mail címem, és mondta, h majd leírja. Le is írta, és ÉN voltam. Ha valami hasonló helyzetbe kerülsz, javaslom ezt a módszert.:)
2014. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. nov. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!