Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagytok ilyenek fiúk?...

Miért vagytok ilyenek fiúk? Talán én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel interneten keresztül. Első naptól kezdve mindig beszéltünk, állandóan több órát. Megismerkedésünk után pár héttel felvetette, hogy mi lenne, ha találkoznánk. Megbeszéltük a múlt vasárnapot, erre ír reggel, hogy ő másnapos, előző éjjel bulizott és hogy használhatatlan. Nem írta konkrétan le, hogy nem akar találkozni, de fel se hozta, így hagytam az egészet annyiba. Vasárnap óta alig beszéltünk valamennyit, szinte csak én írok rá és már kezdem fölöslegesnek, cikinek érezni magam.. Nem értem mi ez a hirtelen pálfordulat, de nagyon rosszul esik, viszont rákérdezni se akarok konrkrétan, mert azt hinné ennyire fontos lett nekem ilyen rövid idő alatt, ami sajnos igaz is, de akkor meg fölénybe érezné magát.. Kérlek segítsetek valami tanáccsal, hogy lehetne rájönni mi lelte a fiút... 18/L 18/F (Ja és nem társkereső oldalon ismerkedtünk meg, hanem egy ismerősöm által) :)
2014. nov. 20. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Jobb őszintének lenni, és ne akard irányítani a másikat. Fogadd el olyannak amilyen a srác, írd meg neki hogy aggódtál ha akkor sem veszi a lapot, hogy itt lehet kopogtatnak akkor adios amigos.
2014. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ennek már annyi. (Ismerős helyzet, itt szállj ki, hogy ne csinálj magadból hülyét.) Tuti, hogy oka van a változásnak. Vagy összeszedett a buliban valakit, vagy van más, amiért meggondolta magát.
2014. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!