Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó, illetve rossz irányban...

Jó, illetve rossz irányban változtam? (leszbikusok véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2014. nov. 20. 17:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
az első 2 képen látszik hogy lány vagy, így azok már csak ezért is jobbak
2014. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

1. kép a legjobb. Szerintem az a megjelenés állt a legjobban.

2. nem tetszik

3. is egész jól áll neked, bár nekem túl karakteres, nem az én stílusom

4. képen mintha fiú lennél

2014. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Első kettő, szövegértés ennyire nem megy nektek?

Egy leszbikus lányról van szó, éppen azt szeretné, ha elszakadhatna az általánosan bevett elvárástól a nők megjelenésére. Nem akar feminim lenni. Mindegy neki, lánynak vagy fiúnak nézik-e. De azon problémáztok, hogy nem nőies, miközben leszbikus akit nem a férfiak figyelme vagy megítélése érdekel.


Én is férfi vagyok, nekem sem vonzó így, de nem is nekem szeretne tetszeni és ezzel nincs is baj.

2014. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%

3: Én nő vagyok, és leírtam a véleményem.

A kérdés az volt, hogy jó vagy rossz irányba változott-e. Azt nem írta le a kérdező, hogy mi volt a cél az átalakulással. És azt sem, hogy időrendben hogyan vannak a képek :)

Én leírtam, hogy melyik képen, hogy tetszik vagy nem tetszik. A tetszés pedig szubjektív. Szerinted a leszbikusoknak csak a fiús nők tetszenek???

2.

2014. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

Mi a rossz és mi a jó?

Ha a képek időrendi sorrendben vannak akkor az én izlésemnek "rossz" irányba változtál. A 2. képen vagy a legjobb.

De ez csak egy vélemény. Ha Te így érzed jól magad akkor ne érdekeljen...ha ez az igazi személyiséged akkor így tökéletes! :)

20/L

2014. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg bajod van szövegértéssel. Nem azt írtam, hogy fiúsan akarna kinézni, hanem mindegy neki, fiúsnak látják-e vagy nőiesnek, mert leszbikusként nem ugyanazok a mozgatórugók. Szóval nem mondtam, hogy minden leszbikusnak azonos ízlése lenne, alapból minden embernek más a zsáner, nem lehet általánosítani.


A gond az, hogy a képeken tökéletesen látszik, ő nem akar nőies lenni a szó közkeletű értelmében. Erre mindketten mit emeltek ki a véleményetekben? Nem nőies, ezért az első kép a legjobb. Véleményt kért, ti leírtátok, nektek mi tetszik. Eddig rendben van, teljesen jogos ha nektek nem jön be. De pont erre hegyezni ki, ezzel indokolni, hogy azért, mert nem nőies, miközben férfias hajra vált, elhagyja a fülbevalót, térdig érő nadrágtól kezdve pólóig öltözködésben is férfias fazonra vált... fonák szempont ha ezek után egy leszbikus nőnek azért mondjátok rosszabbnak a mostani kinézetét, mert nem nőies.


Mintha valaki kiírná, elhagytam az étrendemből a húst, kérem vegetáriánusok mondjanak véleményt erre. Erre odaírnátok, nem tetszik ez az étrend, nincs benne elég hús. Érted ezt?

2014. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%

Na Te férfiként aztán igazán tudhatod, hogy milyen "mozgatórugóink" vannak. :)


Eleve nem is hozzád szól a kérdés, inkább ne is válaszolj!

2014. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Az ember azért kattint, mert kíváncsi a hozzászólásokra. Nem dicsértem és nem is ítéltem a kinézetét, hanem pontosan azt tettem ami ezen az oldalon megszokott és ami a társalgást adja. Reagáltam más válaszolók írására. Elején csúsztattál, most személyeskedsz, ez minden csak nem érvelés. Változatlanul igaz a vegetáriánusokkal tett hasonlat. Kártékony vagy ostobán közelítő válasz pedig mindig reakciót fog kiváltani, ha ez nem tetszik, akkor ne olyan oldalon tegyél hozzászólást ami publikus és így mások is látják. Így működik az oldal.
2014. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

6: Látom, te nagyon kötözködni akarsz.

Nekem, ha elolvastad, a 3. kép is kifejezetten tetszik. Tök jól áll neki! Csak nem az én stílusom, én nem vágatnék ilyen frizurát. Szóval még az sem igaz, hogy folyamatosan váltott "férfiasra" és ezért ne tetszene. Nekem a 3. sokkal jobban tetszik, mint a 2.

Egyébként meg azt nem tudhatod, mint ahogy mi sem, hogy mi volt a célja a kérdezőnek. Majd elmondja, ha akarja :)

Én még az sem negatív vélemény, hogy a 4. kép fiús, mert lehet, hogy pont ez volt a célja, hogy fiús legyen :)

2014. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg azt nem tudhatod, mint ahogy mi sem, hogy mi volt a célja a kérdezőnek."

Mármint abban, hogy férfiasabb kinézetre akart-e váltani? Ilyen hajjal és ilyen öltözködéssel? Na ne fárasszuk egymást. :-) Egyébként nem kötözködés azt kérni, hogy ne nőiesség alapján ítéljenek meg egy leszbikus nőt.

2014. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!