Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vékony férfinek tetszhet egy...

Vékony férfinek tetszhet egy duci lány?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác ,de nagyon vékony én meg nem. Jó nem 600 kg vagyok ,de amikor valakinek elmondom ,hány kg vagyok nem hiszik el ,azt mondják telt alakom van ,de nem vagyok elhízott. Szerintetek van esélyem egy vékony srácnál?

2014. nov. 20. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a saját alkatomtól függ, hogy ki tetszik.
2014. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszhet.
2014. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:
100%
persze
2014. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is duci vagyok mégis érdeklődnek vékony fiúk is :D szóval ettől függetlenül lehet nála esélyed:)
2014. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Azért ne éld bele magad. A vékony csajoknak sem jönnek be a dagadt pasik, hacsak nem pénzesek.
2014. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 60 kg vagyok 176 cm magassággal. Szexuálisan izgatnak a kicsit ducibb lányok, viszont a párkapcsolatot nem tudnám elképzelni velük, mert nem érezném férfinak magam mellettük.
2014. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem kifejezettem nem tetszenek a teltebb nők
2014. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
46%

Én is vékony vagyok, nekem tetszenek. Illetve inkább úgy fogalmaznék, hogy nem ez a mérvadó, de jobban szeretem mikor valakinek teltebb az alakja.

Mindenképp próbálkozz meg vele, ne félj és ne izgulj. Az alakod miatt biztosan ne. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is ilyen téren. Esélyed mindig van. Ha pedig ez miatt nem jönnének össze a dolgok, akkor ne kenődj el. Ha neki is igazán tetszel majd, akkor így fogsz tetszeni és nem fog foglalkozni ilyen külsőségekkel. De az is megeshet, hogy pont az olyan alkatok jönnek be neki, mint a tied.

Próbálkozni mindig kell.

Sok sikert, szurkolok. :)


(érdekesség: Hallottam egy felmérésről, mi szerint a vékony személyek jobban vonzódnak a teltebb alakokhoz és fordítva is. Szerintem simán lehet benne valami.)

2014. nov. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elég vékony vagyok, de bejönnek a ducibb lányok.

24F

2014. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

IIIIGEN! :)

..éljen a poooci,és a teltebb csípős, pooopsi 

22/f

2015. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!