Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, valakinek van kedve...

Lányok, valakinek van kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lányokkal ismerkednék, 20-25 év között. Bp. 16. kerületben lakom. 187 cm magas vagyok, 25 éves, barna haj, barna szem, 89-90 kg, átlagos testalkat, nem pocakos! Hobbi szinten sportolgatok és gitározom. Nem járok bulikba, sosem jártam szórakozóhelyekre, nem az én műfajom. Néhanapján egy-két házibuliba elmegyek, ezek általában elég családias légkörűek. Érdeklődési kör: filmek, zene ( Jazz, metál, komolyzene, de ezeken kívül sok minden más is. )gyakorlatilag bármi, filozófikus alkat vagyok, bármiről el tudok beszélgetni. Őszinte embernek tartom magam és ezt várom el másoktól is. Bár ez ritka...Jó ez nyilván nem társkereső oldal tisztában vagyok vele, de kipróbálni ki lehet. Sok veszteni való nincs. Ha valakit érdekelne a dolog és többre is kíváncsi lenne rólam az írjon, természetesen kérésre képet is küldök magamról.

2014. nov. 21. 00:57
 1/3 anonim válasza:
Van sok társkereső oldal...
2014. nov. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bezzeg ha ezt egy csaj írta volna ki....
2014. nov. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
=D
2014. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!