Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan fiatal...

Vannak még olyan fiatal srácok, akik szeretnek bálba és hasonló helyekre járni?

Figyelt kérdés
Bálok, összejövetelek, színház, opera, stb, ismertek olyat aki szereti ezeket? Mert a srácok akik ott szoktak lenni bálokon ők általában csak kötelességből vannak ott és amúgy utálják.
2014. nov. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a táncházakat szeretem nagyon. Legyen az akár népi táncház, vagy olyan, ahol sztenderd táncokat táncolnak :) Fél éve kezdtem el táncra járni, és nagyon megszerettem.


21/F

2014. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok, a bálokat annyira nem szeretem (őszintén szólva béna vagyok pl. a tánchoz), színházba, operába szívesen mennék, de a környezetemben és a korosztályomban nem nagyon akad olyan, akit ez érdekelne, faluhelyen nehéz ilyeneket találni, de még szerintem kisvárosban is.
2014. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én operába, színházba, komolyzenei koncertekre szoktam járni. Bálban még nem voltam, de szívesen kipróbálnám esetleg azt is.

(24/F)

2014. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden hónapban megnézek egy előadást a Pesti Operett Színházban. 18F
2014. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!