Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok magatokról, ti...

Mit gondoltok magatokról, ti akik ebbe a topikba irtok ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senkit megbántani, de nem tudom elképzelni, hogy milyen emberkék lehetnek, akik péntek késő este és szombat hajnalban ismerkedni akar ezen az oldalon.... főleg a 15-20 közöttiek. Teljesen őszintén és név nélkül ti a csúnyácskább, nyomi, bátortalan rétegbe tartoztok, vagy csak nincs jobb dolgotok vagy egyéb okból kifolyólag?
2014. nov. 22. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb vagyok már 20-nál is. Miért ne beszélgetnék akár itt emberekkel? Más kérdés, hogy 80%-uk agyhalott. Uram bocsá. Nem sok témájuk akad és két szóban elintézik sokan...:-D Egy nyelvet beszélünk? Kérdezem néha :-D Nem kifejezetten ismerkedem, inkább csak az emberek motivációira vagyok kíváncsi, viselkedésükre, meg röhögni járok fel :-D
2014. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én kifejezetten az ismerkedőkre gondolok, mert vannak ilyen példák:

" 13-17 közötti lányok ismerkedés? xy/F" és elképzelek egy pattanásos nyomi gyereket akinek nincsenek barátaik ezért ismerkedik itt

2014. nov. 22. 01:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. :D Komoly szándékkal itt lehetetlen ismerkedni. Egyébként meg az itt próbálkozók védelmében megjegyezném, hogy hol kellene ismerkedni, ha buliban komolytalanok, utazás közben pedig az emberek rohannak, vagy a telefonjukat bújják. :)
2014. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kifejezetten ilyen célra létrehozott website-on.... társkereső
2014. nov. 22. 01:17
 5/17 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a társkeresőket. Sztem ezt te sem gondolod komolyan kérdező. Ott vannak a legnagyobb f aszok fent. Itt amúgy akadhat könnyebben közös téma egy kérdés, komment által.

1-es voltam.

2014. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Túl sok a sztereotípia. Nem kellenek pattanások ahhoz, hogy ne legyenek barátaink, ez személyiség kérdése. Egyébként nem ismerkedni járunk ide, hanem kiengedni a gőzt. Az ismerkedés csak becsúszik néhanapján, ami aztán még több gőzt termel, így még gyakrabban járunk ide, még többet ismerkedünk blablabla... Érted...
2014. nov. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert nincs szükségem ilyen oldalakra csak szemet szúrt néhány ilyen kérdés... és nem értettem, de mind1
2014. nov. 22. 01:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Még a társkeresőről annyit, hogy az Budapesten kívül halott ügy. Ennyi erővel a kuruc.infón is ismerkedhetnénk.
2014. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem mind az neked hol ismerkednek ezek a gyerekek.:D


vagy neked kéne a szádba?

2014. nov. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De nem értitek :"D pedig írtam példát... Azokra gondolok, akik kifejezetten ilyen céllal járnak ide.. nem tudom nekem ez az oldal előbb tűnik tudakozó szerűségnek, mint közösségi oldalnak
2014. nov. 22. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!