Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy félénk srác miért nem...

Egy félénk srác miért nem hívja el a lányt valahova, hogyha tudja, hogy a lány is szeretne közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Tehát a hangsúly azon van, hogy tudja, hogy nem utasítom el, sőt, még ha nagyon zavarban lennék is, semminek nem örülnék ennyire a világon. Mosolygunk egymásra mindig, és igyekszik a közelemben lenni, beszélgetünk közbe egymással, élőben és chaten is. Eleinte nagyon zavarban volt, és csak köszöntünk egymásnak, aztán én nyitottam felé, és így elkezdtünk beszélgetni. Eleinte bátor és lazább voltam, de ahogy egyre inkább kezd szerelembe átmenni a dolog, ő közlékenyebb, míg én alig bírok megszólalni :D

2014. nov. 22. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi hogy csak baratkozol.
2014. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Végül is alapjában véve nem félénk, sőt! Mindenkivel lazán dumál és hülyül, csak az én közelemben megy át félénkbe :)
2014. nov. 22. 12:51
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolja azt, szerintem. Mert én már régebb bele vagyok zúgva, és meg is vallottam neki, hogy tetszik (de kiderült, hogy barátnője volt akkor) Teljesen tiszteletben tartottam ezt. Aztán ősz elejétől nem tudtam nem észrevenni, hogy mindig a közelembe kerül valahogy, és hogy csak köszön, de nagyon elpirul stb.
2014. nov. 22. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért, hát mert félénk, nem? O.o
2014. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ok, félénk, de nem értem ennek a logikáját, mert tudja, hogy tetszik nekem. Vagy én gondolom rosszul, hogy akkor félénk valaki, hogyha attól fél, hogy elutasítják?
2014. nov. 22. 13:04
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

És te miért nem hívod el ?

Ilyen egyszerű... Ha neked megfelel a semmi.

-Ja akkor neked kéne csinálnod valamit. hoppá

2014. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, a félénkség egy jellemvonás. Egyfajta irracionális szorongás, ami megakadályoz a cselekvésben akkor is, amikor a józan paraszti ész ezt nem indokolja.
2014. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3. Dehogyis. Én nagyon szerettem volna, ha ő teszi fel a kérdést, de amikor tényleg megbizonyosodtam, hogy érez valamit irántam, és nem fog visszautasítani, feldobtam a közös tanulás gondolatát. És benne van. És most kiváncsi vagyok mi lesz... Még lesz rajtunk kívül más is, direkt nem akartam, hogy randinak tűnjön a dolog, viszont ez az első alkalom, hogy sulin kívül találkozzunk valahol, és nagyon izgulok :/
2014. nov. 22. 15:19
 9/12 anonim ***** válasza:
na hogy ment? :)
2014. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy pofára estem. Teljesen félreértelmeztem mindent, barátkozni akart csak. Csúnyán lekoptatott, most próbálom összeszedni magam, és túllépni. A gond csak az, hogy megtudta, hogy tetszik nekem, és ez zavar :( Egy biztos, többet nem fogok fiú fele közeledni... Valami tipp ilyenkor mi a jó megoldás? Ignoráljam teljesen? Remélem meg tudom tenni..
2014. dec. 1. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!