Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy egy ismeretlen srác/lány tetszett? Akit mondjuk gyakrabban láttatok

Figyelt kérdés

gyakran látjátok szóval nem ismeretlen, de hogy még nem bezséltetetek vele mondjuk :D

vki a buszmegállóból, pénztáros ilyenek :D


2014. nov. 22. 23:52
 1/7 Didiiayer ***** válasza:
természetesen igen, előfordul :)
2014. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan:)
2014. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint hogy kii :D és hogy esetleg lett e belőle valami :D
2014. nov. 22. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze,van.Egyetemen egy közös óránk van,és ott szoktam látni.Nagyon vonz már így is a hölgyemény sajnos,pedig nem beszéltem vele egy percet sem,és valószínűleg nem is fogok sajnos. :/ Mivel ő nem fog nálam valószínű kezdeményezni beszélgetést akár,én meg nem merek egyáltalán...
2014. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jajj :( pedig márcsak azért is megérné, hogy kiderüljön, hogy nem is olyan jó, és akkor nem leszel szomorú miatta :D
2014. nov. 23. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjétől félek,és ezért nem merek az irányába lépni...tehát annyira tetszik már így is,nagyon vonz az a baj,pedig velem egy nő sem áll szóba... szóval nem tudom minek álmodozom ilyenekről... :/
2014. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nyáron bnőmmel sokat jartunk le a közeli jatszótérre, amivel szemben van egy foci/kosárpálya. Mindig volt ott egy iszonyú helyes srác (kosarazni járt ki a haverjaival), folyton szemeztünk, bámultuk egymást, de ő nem lépett (mondjuk nem is nagyon tudott, mert mire mi elindultunk haza ők már elmentek)én meg nem mertem...sajnos van egy nagyon nagyon rossz szokásom amivel én se vagyok kibékülve, hogyha tetszik valaki akkor levegőnek nézem és teljesen közömbösen kezelem...max szemezek vele de amikor a közelében vagyok teljesen levegőnek nézem://. Pedig nem akarok így viselkedni és visszagondolva teljesen másképp csináltam volna mindnent..
2014. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!