Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci lányként képtelen vagyok...

Duci lányként képtelen vagyok elhinni, hogy valakinek is tetszenék, illetve képtelen vagyok ismerkedni. Hogyan tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Meglepő módon több ember is volt már,aki mondta,hogy szívesen megismerne,vagy tetszem neki.Volt köztük normál testalkatú,szintén duci,meg tizenéves és egy harmincas,sőt,egy lány is,de mindegyiket csak kiröhögtem,amikor pedig bókolni próbáltak,egyszerűen képtelen voltam elhinni,hogy valakinek ez komolyan tetszhet.Fura egyébként,mert más duci lányokkal nincs gondom,van,amelyiket szépnek is találom,de magamról egészen torz képem van,képtelen vagyok elhinni,hogy valakinek is kellenék...


Rengeteg megaláztatás ért már a súlyom miatt,és nemrégiben értem el arra a pontra,hogy úgy éreztem,döntenem kell:vagy elfogadom magam,vagy teszek ellene.Nem fogok alakoskodni,a saját hibámból történt így,tehát úgy döntöttem,hogy le fogok fogyni,ha törik,ha szakad.Viszont nem publikus okokból csak januárban fogok tudni elkezdeni edzeni,addig itthon tornázom és áttérek az egészséges étkezésre.


Attól félek,hogyha sikerül lefogynom,akkor is megmarad ez a berögzülés,hogy én tutira senkinek sem kellek,és selejt vagyok.Ha ezt nézzük,akkor a duci jelzőt lehagyhattam volna a kérdésem elejéről,viszont azért került oda,mert a túlsúlyom miatt szűnt meg az önértékelésem,illetve nem lenne rossz találni valakit,aki így is szeretne,meg majd úgy is.Mert egyébként roppant szeretetéhség van bennem,de nem merek abszolút ismerkedni.


Bocsi,tudom h kicsit kusza lett,lefárasztott a mai nap,de egész végig ezen agyaltam,és muszáj voltam kiírni.:)


2014. nov. 23. 02:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálad valami fejben nem oké, nem a testeddel van baj. Én például kapva kapnék az alkalmon, ha egyszer is lenne esélyem egy lánynál, pedig nekem is önbizalomhiányom van.
2014. nov. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha sikerersen lefogysz, pont, hogy nőni fog az önbizalmad, sőt, inkább leszel egoista, mint szerény, mivel egész eddigi életed számodra nem túl szép alakja szép lett és természetes emberi tul. hogy kicsit elszállsz magadtól, de az majd idővel visszaredukálódik normális szintre! ;) Duciból karcsúvá válni csak előnyökkel jár, barátnőid is irigyelni fognak! ;)
2014. nov. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
én teljesen átlagos testalkattal vagyok ugyanebben a szituban....sőt...elhajtok mindenkit magam mellől. szerintem nálam a középiskolának sok köze van a dologhoz, ott belém ivódott, hogy undorító és értéktelen vagyok.
2014. nov. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le. :p
2014. nov. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ismerkedj meg velem én csak a duci lányt szeretem

még ha le is fogysz idővel biztos visszafogsz hízni

ezt el kell fogadnod, mert tény!

Olyan társat keress aki ducin szeret és ha le is akarsz fogyni melletted áll akkor is, és ha visszahízol akkor is.

2014. nov. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Sehogy. Teljesen igazad van. Nem önbizalomhiányos vagy, csak reálisan látod a helyzeted. Normális ember nem kezd kövér nőkkel. Fogyj le.
2014. nov. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kuko válasza:
Maradj Duci :) Én is azt szeretem fogadd el magadat így ahogy vagy. Másnak pl lába nincs na az jobb? Nem élj így mindenkinek vannak hibái :) Azt mondják a Duci lányok szexelnek a legjobban a kapcsolat fő össze tartó oka a nemi együtt lét és ha duci vagy nyerő vagy :P
2014. nov. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az előző buta. A láb nélküli nem tud tenni ellene, de te igen. Nem hiszem hogy egy dagadt hurkás nővel jobb az ágyban, mint egy ötven kilós feszes testűvel.
2014. nov. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

itt inkább a szociális társas kapcsolatok analfabétizmusára irányul a kérdés nem az előnytelen megjelenésre szerintem.

a bókra a zavart bunkó nevetés reakció legalábbis ezt mutatja.

2014. nov. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legalább eddig is érdeklődtek irántad, ez már valami.

Én már 35 elmúltam, de még életemben nem történt olyan, hogy valakit érdekeltem volna. Igaz, én nem duci vagyok, hanem nagyon kövér (170 centihez vagyok 80 kiló), de amikor kb. csak 10 kiló plusz volt rajtam, akkor is ugyanez volt a helyzet.

Én is most döntöttem úgy, hogy lefogyok, már 74 vagyok, de én ezt már csak magamért csinálom és az egészségemért, nem azért, hogy bárkinek imponáljak, mert az már nem érdekel.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne juss el arra a szintre mint én, ha ekkora önértékelési problémát okoz a súlyod, akkor azt a mielőbbi fogyás tudja megoldani, utána pedig sokkal többen fognak érdeklődni, mint eddig, úgyhogy nem lesz nehéz elhinni. sok sikert.

2014. nov. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!