Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki itt ezen az oldalon jött össze a párjával? Meddig tartott, és nem volt ciki másoknak beismerni? Fiu irt a lánynak, vagy foditva? :D

Figyelt kérdés
:)
2014. nov. 23. 19:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem ismerem sőt lehet,hogy nem is igaz,csak valaki írta,de egyszer egy leány leírta,hogy itt ismerte meg a férjét úgy,hogy ha 1 percig vár a privát üzenettel akkor már nem tudta volna elküldeni mert törölték a kérdést.
2014. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Igen,több ilyet is ismerek,köztük magamat is.

Még tart hál'istennek :)

Miért lenne ciki?

A lány a fiúra.

2014. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Igen,házasságok is születtek,aztán pedig gyerekek.
2014. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

# 1: Az ilyen sikersztorik mindig olyan aranyosan. ^_^


:)


"beismerni" :D Amúgy tényleg kínos lehet... bár attól függ, kinek mondod. A barátaid csak nem röhögnek már ki.

2014. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

3 párt ismerek, akik itt jöttek össze évekkel ezelőtt, és még most is együtt vannak.

tudod régen nem volt gáz ez az oldal, tele volt normális emberekkel, jókat beszélgettünk, nyár esténként jó hangulat volt, sokan ismerkedtek segítettek egymáson.

ez mára már a múlté, átvették a retardált nyomorékok a helyet, és ezáltal a normális emberek szépen elmentek innen.

és pont az ilyenekről van szó, mint te, hogy azzal kezdi a dolgot hogy ciki ez az oldal, tehát eleve cikinek tarja az embereket is.

2014. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
De mégis hogy? :D Ez engem is érdekel! Hogy lehet itt összejönni valakivel? Sok fiatalabb lánnyal, és idősebb nővel is egyaránt priviztem már, de egyiknél sem tapasztaltam olyan hú de nagy érdeklődést, pedig priviben mellőzni szoktam a közönséges oldalam. Hogyan találnak egymásra ezen az oldalon, hogy még házasság is születik az ismerkedésből?
2014. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem akartam retardáltnak tűnni, vagy hülye kérdést kiirni, csak kiváncsi voltam, hogyha pl. itt találnám meg a nagy Őt, akkor mit mondanának a többiek. :(
2014. nov. 23. 19:07
 8/27 anonim válasza:
# 6: Most ezzel a névvel nem tudom min csodálkozol. :DDD
2014. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
#8: Akkor ezek szerint a GYK-s nők felszínesek... Érdekes megközelítése a dolgoknak.
2014. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#7 és ki nem szarja le mit mondanak mások?

ne más véleménye határozza meg az életed, hidd el így is eléggé irányítva vagyunk, nem hogy még mások befolyására válasszam meg a szerelmem.

2014. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!