Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért küldtök pár...

Lányok, miért küldtök pár szép szó után (kb egy hét beszélgetés) intim képet magatokról?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom itt az oldalon, hogy ha egy lánnyal elkezdek beszélni és mondjuk beszélek vele egy hétig máris küld magáról intim képet, persze ügyesen taktikusan végigvezetve ezeket a beszélgetéseket.

Kicsit elszomorító


2014. nov. 24. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én ezzel vitatkoznék. Rendes lány max.a párjának csinál ilyen képeket, de nem a neten küldi és nem egy hét után. Kapásból 5 lányt tudnék mutatni akikből tényleg ki tudnád szedni (még én is, lányként) aztán hatot akiknek ennél több eszük van.


Hármas voltam

2014. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy hét után küldenek? Az semmi! Én még csak nem is beszélek privátban itt senkivel és mégis küldik a pasik a képeket a himbilimbijükről beszélgetés nélkül is. :D
2014. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igazából simán lehet látni a képen, hogy googles kép vagy sem, főleg ha emailbe küldik...

amúgy rá szoktam keresni..

2014. nov. 24. 17:43
 14/19 anonim ***** válasza:
Az milyen, hogy googles kép? Honnan látod, ha más ember képét küldi el? :)
2014. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem olyan okosak a lányok...hidd el akik nekem küldtek mindegyik igaz kép volt a feladókról!

semmi perc alatt le lehet buktatni a csajt, ha más képét küldni...főleg ha mailbe jön!

2014. nov. 24. 18:11
 16/19 anonim ***** válasza:

ömm ok... legalább sikerül kicsapni a képekre? :D

vagy most mit vársz, dícsérjünk? gratula! igen arc vagy, csak így tova'!

2014. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
csak ki ne derüljön, hogy egy 100 kilós szőrős állat ül a másik gép előtt és ő küldözgeti a szaftos tiniképeket :D
2014. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
1 hét után :D
2014. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Furcsa. Én még sose küldtem ilyet, pedig volt, hogy egy fiú fél évig próbálkozott. Sőt, sok tétje nem is lehetett volna, mert külföldi volt (tuti száz, ázsiai volt), szóval még nagy tétje nem is lehetett volna.

Vannak elveim, amikbe ez nem fér bele~

2014. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!