Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire tartanátok furcsának...

Mennyire tartanátok furcsának ha egy lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki nagyon tetszik, de nem beszéltünk még személyesen. Bár látásból ismerjük azért egymást és köszönünk is egymásnak, mégis..nem venné ki magát furcsán a dolog, ha én kezdeményeznék nála valahogy?

17/L



2014. nov. 25. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mellőzd a Facebookot! Azt ne keverd bele!
2014. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy furcsa, de meglepődnék. Mindenesetre pozitívan fogadnám a dolgot, szóval szerintem nyugodtan csináld.
2014. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kifejezetten, rossz pont egy lánynál, ha úgy jelöl vagy ír rám, hogy nem ismerem, plusz ezzel már azelőtt elárulod, hogy tetszel neki, hogy találkoznátok
2014. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Így van, mellőzd a facebookot, ha egy városban laktok. Vagy ha nap mint nap tudtok találkozni. Inkább kérdezd meg, hogy lenne-e kedve veled elmenni vásárlgatni, mert mondjuk a rkonod is fiú és karácsonyra szeretnél valami fiús cuccot neki? Legyen a próbababád, ha kérdezi, mondd, hogy azonos méret vagytok kb. :-D Be creative! :D
2014. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy suliba járunk, viszont nem mindig futunk össze. Nem tudom mit lehetne így mondani neki. De megpróbálom azért!! :)

2014. nov. 25. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!