Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy a legjobb a csajokal...

Hogy a legjobb a csajokal ismerkednim? Mi a legjobb módszer hoygy a csajok fel figyeljenek ránk?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy magyar hejesirási kézyszotáral
2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy előny, ha helyes vagy. Légy vicces vagy legyél tehetséges és indulj egy tehetségkutató versenyen, ahol bejutsz az élő showba
2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. légy szexi

2. -,,-

3. -,,-

4. ...

2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a szótárral kezdenék a helyedben!
2014. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak ne görcsölj? :)

Elmész bulizni, jól érzed magad, ha épp ott van valaki melletted, akkor táncoslz vele vagy beszélgettek. Ilyen egyszerű.

2014. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ami a helyes írást illeti azt azért írtam el mivel ha gyorsan írok akkor több hibát ejtek a mondatban, meg el küldemés csak későn vettem észre hogy rosszul írtam le :) csakhát nem oylan egyszerű ha 3-5 pasi van a csaj körül vagy ha nem tudom hogy van e valaki a csajjal te meg oda mész hozzá.
2014. nov. 28. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:

3-5 pasi veszi körül? Akkor az már veszett ügy, menj oda amikor egyedül van.

Csak sétálj oda és kezdj el valam hülyeséget mondani vagy kérdezz valami hülyeséget. Nevet és csókolom.

2014. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2014. nov. 30. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!