Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincsenek normális...

Miért nincsenek normális felfogású férfiak, akikkel komolyan ellehetne beszélgetni? És még is ők vannak kiakadva a nőkre, miközben mi vagyunk azok akik nem a szex miatt közeledünk feléjük.

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Adiós!
2014. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem igaz. Amákos!
2014. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Not so funny. :/
2014. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
(ásít)
2014. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de pont hogy nem normális az, ha valakivel lehet beszélgetni másról is a nemiségen kívül.

Engem is folyton kinéztek a butább emberek, mert nem értik miről hadoválok, így nekik hülye vagyok...

Vagyunk páran, csak nem az edzőteremben kell keresgélni. Mondjuk állítólag nem a legjóképűbbek közé tartozom, lehet az is számít.

2014. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ASD
2014. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sok értelme van megint általánosítgatni, gratulálok...
2014. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Miért nincsenek normális felfogású férfiak, akikkel komolyan ellehetne beszélgetni?"

vannak csak nem találkoztál velük...


"És még is ők vannak kiakadva a nőkre, miközben mi vagyunk azok akik nem a szex miatt közeledünk feléjük."

hát ez nem teljesen igaz...lehet rád igaz de sok olyan lányt ismerek akik szex céljából közeledtek felém...konkrétan volt egy csaj akit úgy ismertem meg, hogy boltból hazafelet találkoztam vele, nem volt nálam zsepi hazamentem és visszamentem vittem neki...látszott rajta, hogy sírt előtte...és félreértette a dolgot, mert eléggé rám kattant...és ő volt az aki miután segítettem neki összejönni az exével aki miatt sírt, megkérdezte, miért nem dugtam meg amíg nem voltak együtt...szóval nem teljesen értek egyet ezzel a kijelentéssel...és volt még több hasonló eset is...

2014. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Áh hülye vagy,hagyjuk az egészet.
2014. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen kirohanásokat követve szokott kiderülni, valójában a kedves kérdező sem normális felfogású. Kezdve máris a sztereotíp általánosítást miszerint velünk nem lehet komolyan beszélgetni és mindannyian csak szexre hajtanánk.
2014. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!