Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg a lányt?

Hogyan ismerjem meg a lányt?

Figyelt kérdés

A munkahelyen a egy másik részlegen dolgozik.Általában minden nap szoktam látni de sehogy nem kerülök vele kapcsolatba,ezért nem tudom hogy hogyan ismerhetném meg.Ötletek?Ti mit tennétek a helyemben?

23/f



2014. nov. 27. 18:20
 1/3 anonim válasza:

Menj oda hozzá és beszélgess vele! :)

Sok szerencsét!!! :)

2014. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az oké, hogy odamész, de ez nem olyan egyszerű mint mondani. Mikor találkoztok nézz rá hosszan(ne bámuld), mosolyogj, dícsérd meg milyen jól néz ki ma, a bókok nagyon jól tudnak esni és figyelemfelkeltőek. Ezek után köszönj rá, vagy hívd meg kávéra, légy kreatív aztán majd jön magától.
2014. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Női szemszögből csak annyit tudok mondani, hogy ha nem az a tipikus hülye flemga stílusod van, hanem kedves vagy, mosolygós, akkor nagyon örülnék neki, ha odajönnél. Csak annyi, hogy megkérdezed, hogy van, aztán őszintén elmondod, hogy szimpatikusnak tűnik, és meginna-e veled egy kávét valamikor. Szerintem egy a legjobb és legrövidebb út és minden normális lány nagyon örülne neki.

21/L

2014. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!