Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek kicsit személyes...

Hogyan legyek kicsit személyesebb vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedek, mondhatni már "ismerjük" egymást, de gyakorlatilag mégsem tudunk semmi fontosat egymásról.Én kicsit nehezen nyílok meg és ahogy látom eddig ő sem igazán akar megnyílni és ezen szeretnék változtatni :D Régen voltak terveim a lánnyal, de hát nem vagyok az esete, viszont gyakran keres engem, szóval én most úgy gondolom, hogy majd egy kicsit később megpróbálok még egyszer komolyabb vizekre evezni és, hogyha nem adja be a derekát (nyilván ezt ügyesen csinálnám, úgy hogy lehetőleg legkevésbé legyen kínos) akkor talán maradnék barátságnál, na de kicsit elkalandoztam, ezt tekintsétek egyfajta helyzet bemutatásnak :D A kérdéshez visszatérve, mivel tudnám oldani a hangulatot és hogyan kéne megnyílnom előtte úgy, hogy ő erre hasonlóan reagáljon?
2014. nov. 27. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Mire a trükközésed és a kavarásod végéhez érsz, a lánynak már hült helye lesz, mert lecsapják a kezedről. Ezért jól gondold meg, hogy megéri-e neked trükközni:)
2014. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!