Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek? 19/l

Hol ismerkedjek? 19/l

Figyelt kérdés

Egy hosszú kapcsolat és pár csalódást okozó próbálkozás után szünetet tartottam, nem ismerkedtem hónapokig senkivel. Most viszont eljutottam oda, hogy szívesen vennék egy komoly kapcsolatot, már nem gyötröm magam a múlton, előre tekintek.

De hol ismerkedjek komoly szándékú fiúkkal? Leszólítani senkit sem fogok, bulizni nem járok, a társaságomban nincs olyan, akivel ez összejöhetne.

Tanácsok?


2014. nov. 27. 20:21
 1/10 aladar12 ***** válasza:
suli? amúgy meg inkább járj el bárokba
2014. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem bárhol csak ne itt, és úgy mondom ezt, hogy hasonló helyzetben vagyok mint te, 20 évesen csak pasi vagyok.
2014. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt, a válaszomnál található privát üzenet küldés link segítségével.
2014. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát lánynak nem igazán kell keresni a pasik ugy is megtalálnak ha csak nem egy sötét lyukban élsz az erdő mélyén :D Szval csak várnod kell és megtalál egy srác aki tetszeni fog, de ha nem akarsz várni akkor neten esetleg!
2014. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
probáld meg itt ha nagyon szeretnél kapcsolatot :) nem veszitesz vele semmit
2014. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Járj társaságba, házibulikba, csinálj olyan dolgokat, ahol sok ember közé eljutsz, meg persze ami érdekel is. Futóverseny, sakkolimpia, akármi.

A bár, meg teaház, és hasonlók, ahova kifejezetten ismerkedni járnak az emberek, nem jó. A netes társkeresők is használhatatlanok lettek mára.

2014. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetem, önkéntes és hobbi körök, nyári egyetemek, munkahely, stb.? Egyébként pedig ha ezen stresszelsz, akkor úgysem lesz jó vége, inkább éld az életedet normálisan, sikeresen, és majd jön aminek jönnie kell.
2014. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem lányként bárhol, mivel sok hülye van
2014. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárhol csak ne itt
2014. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kaposváron, velem! :) :P
2014. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!