Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi? 14L

Ez most mi? 14L

Figyelt kérdés

FIGYELEM! Az alábbi kérdés feltevője elmélkedik, és nem biztos magában

Na, szóval.Van egy fiú az osztályban, akivel szinte még nem is beszéltem, de néha találkozik a tekintetünk, meg érzem (talán) hogy néha néz... Nem tudom... Lehet hogy csak mögémnéz? Vagy mellém? Meg ha én ránézek, a fejem rögtön elkapom, nemhogy egy halvány mosolyt erőltetnék magamra.... Nem merem megnézni sokszor, hogy tényleg engem néz-e. Többször megnéztem, és a szemembe nézett, de nem tudom, hogy a többinél is engem néz-e...A napi tekintet elkapások kb 4-5. Most akkor talán tetszem neki, vagy csak beképzelem az egészet?



#fiú #kezdő #lány #félénkség #tetszés #szeretem Sthal Judit gyöngyhagymás-almás-debrecenis-virslis kenyérrel fogyasztandó egytálételét
2014. nov. 28. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég vége a Mikrobonak az M2-n, szóval...
2014. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. nov. 28. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja,az ilyen kicsiknek már aludni kéne.
2014. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak 'beképzeled' sajna :/

Én is mindig úgy érzem,hogy bámul engem az a fiú akibe vsgyok,de tudom,hogy másba szerelmes. Meg amúgy ha te ránézel,akk ő azt megérzi és ezért néz ő is rád... ánézel,akk ő azt ne nagyon éld bele magad... Persze ki tudja... ;) 13/L

2014. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vége felé becsúszott egy fél mondat,az nemtom mi,bocsika #5
2014. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehetséges :) Szerintem, ha Ő nem megy oda hozzád, akkor össze kéne szedned minden bátorságod (bármennyire is nehéz ez - lányként tudom jól) és akár csak napról napra egyre többször hozzá szólni. Először csak köszönsz neki, utána megkérdezed mi a helyzet. Majd szép lassan többet beszélnél vele. Légy bátor, inkább kezdeményezz Te (ha Ő nem teszi), mintsem később megbánd,hogy még csak nem is próbáltad meg. :) Remélem segítettem. Én is voltam ilyen helyzetben, akkor én nem voltam elég bátor,hogy odamenjek és azóta is bánom (pedig az sokkal egyértelműbb helyzet volt).
2014. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5#: ?

6#: Köszi :-) Nem tudom... Alapjában véve csendes a srác, haverjaival is, elég feltűnő lenne....

2014. nov. 28. 22:40
 8/9 anonim válasza:

Szerintem tetszel neki!

Velemm isez volt nem tudtam eldonteni h tetszek e neki vagy nem!

Aztqnat amikor mar nem birtam tovabb bejeloltem skypeon es mikor ra akartam irni h szia o irt ram h szia van kedved eljonni velem stb....

2015. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

bocsi nem tudtam az előbb befejezni szóval azt még leírtam h elhívott randizni én el is mentem stb.....

Utána 7 hónapig jártunk csak aztán na mindegy az már ehez a témához tartozik....

a lényeg h broóbáld meg írj rá facebookon vagy ilyesmi...

2015. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!