Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csóró életmódu gizda srácok...

Csóró életmódu gizda srácok vannak itt, akik szintén szeretnének gyúrni, de nincs pénz rendes kajára, tömegnövelőre meg edzésre? Esetleg valami csóró kajával sikerült izmosodni?

Figyelt kérdés
Nekem azt írták mindenhol, hogy a táplálkozás a legfontosabb az edzésnél anélkül nem fogok sosem megnőni, már pedig nekem az lenne a legfontosabb, hogy tekintélyt aprancsoló kigyúrt testű gyerek legyek ebből a vékony, cingár egy lány számára sem vonzó, szinte láthatatlan módból Jó igaz a 10-12 éves kislányoknak tetszettem már így, de nem vagyok pedofil és nem lenne szívem kislányokhoz nyúlni sem, ahhoz tól jó fiú vagyok. De, hogy egy ilyen 16-20 év körüli formás, igazi nő észrevegyen és férfiként nézzem rám, kellene a nagy töemg, ha már magas se lettem, pechemre és azért kötnek beléma kisebbségiek is, mert tudják, hogy úgysem tudom megverni őket, pici vagyok és gyenge. Én szeretnék nagy darab lenni, de nincs pénzem még kajára sem, kiflikem élek amúgy és úgy tapasztaltam ithoni edzés mellett ez nem ér semmit. Sőt még fogytam is az utóbbi időben. :/
2014. nov. 28. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
menj dolgozni es lesz penzed :)
2014. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezen jót röhögtem. :D
2014. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kacsa Pic sa jó tesz!
2014. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam mint te.

Nem volt pénzem rendesen edzeni, sem fehérjét venni.

Elmentem dolgozni, de mivel nem volt valami nagy munkalehetőség ezért gyárba mentem vidékre.

Kezdőként a futószalag mellé tettek éjszakásnak, ahol a 25-50 kg os tápos zsákokat kellet pakolni. Eleinte majd meghaltam. De kb 1 hónap után már nem volt gond. Műszakonként 8-10-12 tonnát pakoltunk át kézi erővel, mert sóher volt a főnök.

Miután lett pénzem, hogy rendesen egyek elkezdtem enni a tömegnövelőket munka mellet és már annak is volt hatása.

Szerintem te is jobban jársz ha hasonlóan jársz el.

A munka mindig erősít.

2014. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell kondiba járnod és tömegnövelőt szedned, főleg ha most kezdtél gyúrni a lényeg hogy rendszeresen táplálkozz (kb napi 5-ször) és fehérjedúsan, akár otthon is kondizhatsz pl fegyencedzés, vagy csak sima fekvőtámaszok meg ilyesmik amivel elkezdesz szálkásítani és ha úgy érzed hogy ez már kevés akkor menj kondiba, haverom kb 1,5 év kondi után kezdett el fehérjézni, amikor már a táplálékkal nem tudott elég fehérjét bevinni, ahhoz, hogy fejlődjenek rendesen az izmai (tömegnövelés) és ami fontos hogy sokat igyál, lehetőleg vizet
2014. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csirkemell nem drága, de egyébként tíz rugóból már vehetsz olyan adag port, amekkora kell. Ha ennyire fontos, vállalj másodállást, diákmunkát, havi 10-20 ezret simán össze tudsz hozni, és abból már futja.


Kiflin élve tényleg nem igazán lehet izmosodni.

2014. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, de a csirkemellel vigyázz, ismerősöm fia állandóan azt eszi, és már csöcse van, a benne lévő proteintől.
2014. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!