Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet velem a baj, ha...

Mi lehet velem a baj, ha húszévesen még nem volt barátom pedig mindenki szerint okos és kedves vagyok, duci, de nem olyan nagyon, az arcom pedig átlagos?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Van kedved ismerkedni?


24 f

2014. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

akkor mégse vagy szép

és talán a belsőd se elég jó hogy járjanak veled..:D

2014. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy duci vagy. Nagyon sokaknál nagyon sokat számít.
2014. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerkednél?
2014. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Whit55 válasza:
Szia. Az hülyeség, hogy a testalkatod miatt. Nekem is hasonló kérdéseim voltak, plusz rátett egy lapáttal, hogy az egyik barátnőm konkrétan kétszerese volt nálam és neki kijutott egy pár komoly kapcsolat. Ösztönösen magamban kerestem a hibát és felvetült bennem, hogy "Benne mit látnak, amit bennem nem?" De szerintem az önbizalom itt a kulcs. Ha nincs önbizalmad és nem vagy megelégedve magaddal, nem fognak észrevenni és mástól nem várhatod el, hogy ők elfogadjanak és szeressenek, ha te nem teszed ezt magaddal.
2014. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Duci vagy. Ez az egyik gond.


Így bármilyen fura nehezebben fogsz találni valakit.

2014. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Whit: csak az a baj, hogy ez ördögi kör. Addig nem is lesz több önbizalmam, amíg keresztül néznek rajtam.
2014. nov. 29. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
NEm hülyeség, hogy a testalkatod miatt. Egyrészt sok pasinak ez eleve kizáró ok, másrészt elveszi az önbizalmadat.
2014. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Whit55 válasza:
Rendben, ez igaz, de ha kihúzod magad és azt mutatod ki, hogy ez téged egyáltalán nem zavar, akkor a pasikat sem fogja. Nyilván az elején igen,. furcsa lesz, de utána tesznek rá. Jó, van akit ez gátolja akkor is, ha bejössz neki. De az meg ne érdekeljen. Más különben a kövér(!) lányoknak hogy akad kapcsolatuk, ennyi erővel. :)
2014. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan pasi, akinek kizáró ok, de nem hemzsegnek mindenhol. Mindig is volt rajtam plusz, ráadásul körte alakom van, ami azt jelenti, hogy nagy, kerek seggem van. Elvileg ez sem jön be sok pasinak, mégis, a tapasztalataim mást igazolnak.:) Soha nem volt gondom a pasizással, akár komoly kapcsolatot, akár csak kalandot kerestem. Szeretem magam, és nem nagyképűségből írom, de azt gondolom, hogy rugalmas, jó humorú nő vagyok. Rengeteget számít a személyiség, az önbizalom.
2014. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!