Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők képesek mindenre a...

A nők képesek mindenre a feltűnőskődésért? (ruházat)

Figyelt kérdés
Minap hajnalban mentem az úton, molino alsóban majd szétfagyott a pic.sám, erre szemben meg egy kis r.ibanc miniszoknyában, meg vékony harisnyában. Most képes télen is ilyet felvenni, csak hogy mutogassa a lábait? Értem én, hogy feltűnőbb, mint nyáron, amikor mindenkinek kivan a lába, na de akkor is...nem, fagy szét a pinája?
2014. nov. 29. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Fiatalok, buliznak. Mit irigykedsz? Ja mert épp dolgozni kellett menned? Te is voltál fiatal...
2014. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem otthon azt tanították,hogy vigyázzak magamra,mert az egészségem fontos,és úgy is lehetek csinos,ha rétegesen felöltözöm.Meg szerintem még sokaknak.Na ő tipikusan az a kategória,akit nem neveltek ilyesmire,de nem is érdekli.
2014. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
összetévesztik a de szép lába van elismerő nézést a nincs már ehhez kiba5zott hideg nézéssel
2014. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
És mikor egy pasi letólt gatyába mennek, az mivel normálisabb?
2014. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én ha nő lennék, egy pasi kedvéért se fagyoskodnék, ha lenne módom felöltözni.

Aki szerint ez normális...


[link]

2014. nov. 29. 14:37
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Közöd van hozzá, tahókám? Kinek a teste, a tied vagy az övé? He? Na, látod. Mondtam, hogy nem a tied. Hagyjad már, hadd vegyen fel, ami akar. Neked az tényleg nem fáj. Ne foglalkozz már ennyit másokkal - ne legyél kisember.


Amúgy nem, pft, nem képesek mindenért a feltűnéskeltésért. Ha feltűnősködni akarnának meztelenül járkálnának.

2014. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Közöm nincs hozzá, de véleményem lehet róla nem, meg keresni az okát? Ennyi erővel neked mi közöd hozzá, hogy nekem van e hozzá közöm, meg hogy megkérdeztem? Na húzzál innen hül.yegyerek..Ennyi erővel szüntesd be az oldalt senki ne tegyen fel kérdést, mert kinek mi köze hozzá...idi.óta...
2014. nov. 29. 14:44
 8/21 anonim ***** válasza:

#5 nehogy azt hidd, hogy a pasik miatt csinálják

csak egymással versenyeznek...

2014. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem fogtad fel, mi, paraszt? :D Kérdés és kérdés között óriási különbség van - de nem várom el, hogy az agycsökevényed bevegye ezt az infót. Szóval elgügyögöm neked: csúnya dologmásokat ócsárolni és csámcsogni rajtuk.

Ha igazán, őszintén érdekelne ennek a pszichológiája (pardon: mikéntje), objektíven (pardon: pártatlanul) fogalmaztad volna meg a kérdést.

2014. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Nézd a jó oldalát: felfázik, nem lehet gyereke legalább nem szaporodik
2014. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!