Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a legjobb netes társker...

Melyik a legjobb netes társkereső oldal?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Akt randi
2014. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csajokespasik.hu


Történet:

Ki akartam próbálni milyenek a netes társkeresők.


Kb. két hétig voltam fent rajta aktívan, október végén.

-Írtam kb. 30 lánynak.

-Ebből 10 visszaírt.

-Ebből 3-mal randiztam személyesen.

-Ebből 2-t csókoltam meg.

-Ebből 1-gyel szexeltem.


Maradok inkább a személyes ismerkedésnél, de azért ez se rossz.


21/F

2014. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez nem olyan egyszerű kérdés sztem. Vannnak a mezítlábas ingyenes cuccok, ahol boldog, boldogtalan regisztrál, aztán soha többet be sem lép mert tele van hát elmebetegekkel. Vannak biztos jó arcok is, de azok lesznek azok, akik hamar otthagyják az egészet.


Aztán vannak azok az oldalak, amiknek van ingyenes része, ami szar, mert alig tudsz bármit is csinálni, a fizetős részben már találhatsz normális embereket, ilyen pl. a Randivonal, de az egész hosszú folyamat és sok a zsákutca. mondjuk 3-4 hét levelezés után derül ki, hogy az illető igazából csak unatkozott és nem is akar találkozni. Vagy akar, de egyáltalán nem úgy néz ki, mint a képen.


Aztán vannak a közösségek, ahol legalább szerepet játszik a kisugárzás is és mindenki többé-kevésbé önmagát adja. Próbáltam már ezt is azt is.


Abszolút kiállok a közösségi ismerkedés mellett. ilyen pl. a Miitt.hu A közösségben ismerkedésben az a jó, hogy biztonságos és közben olyan, mintha csak a baráti körödben találnál rá a társadra. Nekem az tetszik benne, hogy nincs felesleges időhúzás. Nem biztos az ilyen helyen sem, hogy azonnal megtalálod a párod, de legalább jól szórakozom közben. Tök sok jó fejet ismertem meg így.

2014. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"3-4 hét levelezés után derül ki"


Te miről beszélsz? 3 lánnyal randiztam netes társkeresővel úgy, hogy kb. 1-2 hétig voltam ott aktív. Három alkalommal beszélgettem egy-egy lánnyal:


1. alkalom: Amikor ráírtam a társkeresőn. Ekkor kiderült hogy érdeklődik-e irántam. Kb. 2-3 órát beszélgettünk.

2. alkalom: Mikor másodszor rájuk írtam a társkeresőn, akkor elkértem a facebook elérhetőségét és inkább a facebookon folytattuk a beszélgetést, 1-2 órán keresztül.

3. alkalom: Elkezdtünk beszélgeténi és kb. fél-1 óra után mondtam, hogy jó lenne, ha találkoznánk. Megbeszéltünk egy randit aznap vagy másnap estére és találkoztunk.


Mondom, aközött hogy ráírtam egy lányra és hogy találkoztam vele személyesen, kb. 3-5 nap telt el. A három lánnyal, akikkel találkoztam, kettőt megcsókoltam és az egyikkel szexeltem is a 4. randinkon, egy hétnyi találkozgatás után. Szóval egyáltalán nem kell hetekig baszakodni senkivel társkeresőkön. Akivel meg igen, azzal nem kell foglalkozni. Helyette van egy csomó másik, aki minél hamarabb találkozna.

2014. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nuncsaku válasza:
Megnéztem én is. Jónak ígérkezik. Legalábbis külalakra jól néz ki az oldal...
2014. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!