Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Attól, hogy nem ír rám, még...

Attól, hogy nem ír rám, még tetszhetem neki?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, nagyon félénk, velem csókolózott először életében, és azt mondta szép vagyok. Facen írtam neki, vissza írt, beszéltünk keveset de azóta nem írt (nem is sokat van fent) mivel nem ismerjük egymást annyira, talán nem is lenne miről beszélnünk..úgyhogy valahol nem is bánom..de élőben tök jól elvoltunkg

Attól, hogy facen nem ír, lehet még esélyünk?



#lány #ő 22 éves
2014. nov. 30. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, vannak még emberek, akik inkább a szemtől szembeni beszélgetést preferálják.
2014. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el a facebookot. Te magad mondod, hogy élőben tök jól elvoltatok. Örülj, hogy találtál el srácot, aki nem virtuálisan éli az életét. Amúgy meg szépnek nevezett, csókolózott veled. Miért is kérdezed akkor, hogy tetszel-e neki??? Mert nem írt a neten??? Te jó ég!!!
2014. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!