Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ajánlanátok társkeresőket,...

Ajánlanátok társkeresőket, ahol elég aktívak a 17-21 éves lányok?

Figyelt kérdés
Ajánlották, hogyha gyorsan be akarok csajozni, akkor a netes társkeresők elég jó választás. Vagyis egy próbát megér.

2014. nov. 30. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont a netes társkeresőkön? Jó vicc. :D
2014. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyors becsajozáshoz? Kétlem. Eddig nem sok jó tapasztalatot hallottam a netes társkeresőkről.
2014. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy kalap meleg fingot nem érnek!
2014. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A társkeresőn ezerszer jobban számít a kinézeted, mint a valóságban számít. Ezt ne felejtsd el.


2 hónapja kipróbáltam egy társkeresőt. Kb. 1 hétig voltam fent.


-Írtam kb. 30 lánynak.

-Ebből visszaírt kb. 10 lány.

-Ebből 3 lánnyal találkoztam randik során.

-Ebből 2 lányt csókoltam meg.

-Ebből 1 lánnyal szexeltem.


Mindezt úgy hogy egy hétig voltam fent. A lánnyal, akivel szexeltem, 4 randi után jutottunk el a szexig, egy hét találkozgatás után. Nem rossz, de én inkább továbbra is maradok a valóságban történő lányoknál való kezdeményezésnél és mindenki másnak is inkább azt ajánlom.

2014. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor én baromi rosszul nézek ki, kb. fél évig voltam fent, nagyjából 30 üzenet, abból 2 válasz, 0 találkozás, a többi szintén 0. A napi megtekintések száma? 0. Esetleg ha írtam valakinek, akkor az megnézett, de inkább nem. Te még szerencsés vagy, szerintem panaszkodásra nincs okod.
2014. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem badoo-n érdemes próbálkozni, ha már neten akarsz. Haveromnak bejött, személyes tapasztalatom nincs.
2014. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyanokat mondtak, hogy 5éves kapcsolat lett belőle" meg stb stb
2014. nov. 30. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, én a csajokespasik.hu-n voltam. Tele van fiatal lányokkal. Sok társkeresőre alapból csak 18 éves kortól lehet regisztrálni, de erre 14 éves kortól.


"5 éves kapcsolat"

Nem tudom. Én dugtam egy párszor egy jól kinéző csajjal, hála a társkeresőnek, de aztán elhalt a kapcsolatunk érdeklődés hiányában.


Rövid véleményem: A férfiak 90%-a ha a valóságban sem sikeres a nőknél, a társkeresőkön sem lesz az. Először a valóságban lenne érdemes megtanulnod csajozni, nem a neten keresztül.

(A 4-es voltam.)

2014. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OKé, akkor inkább próbálkozom élőben :D
2014. nov. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!