Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok egy ilyen fiúval...

Lányok egy ilyen fiúval összejönnétek? Ismerkednétek vele?

Figyelt kérdés

17 éves, 180 cm magas, barna szemű, rövid barna hajú, átlagos testalkatú (értsd van rajta kis izom de inkább csak szálkás), arcra a legtöbben 7 és 10 közötti értéket adtak 10 pontból (ezt objektívan nem tudom megítélni). Igényesen öltözködik, tehát nem a tróger, lelenc mai "divat" stílus szerint öltözködik. Általában komoly, de ha a helyzet úgy kívánja akkor vicces is tud lenni, szeret néha egyedül lenni és az élet nagy dolgain gondolkodni. Kevés barátja van, mivel kicsit önbizalomhiányos és visszahúzódóbb, de ha valakinek megnyílik abban tényleg megbízik (ezek mind egy traumára vezethetőek vissza..), nem iszik, nem cigizik és nem is bulizik (már próbálta mindet, de elveti). Illetve még annyi, hogy céltudatos és tudja mit akar elérni az életben és tesz is ezért (itt munkára gondoljatok).


Ez én lennék egyébként, valamiért vicces volt e/3-ban írni magamról.:D



2014. nov. 30. 21:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és a lélektani típusa INTJ, ha valaki tudja, hogy ez mi :)
2014. nov. 30. 21:58
 2/21 anonim válasza:
Mintha róram írtál volna :)
2014. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan tipusu fiu vagy akirol a legtob lany almodik :)

16 L

2014. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Túl szép, hogy igaz legyen- Ilyenkor azon gondolkodom, hogy ha valaki ennyire tökéletes annak miért nincs barátnője???

19/N

2014. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem pont az ellenkezője jött le eddig, hogy a legtöbb lánynak az úgymond "macsóbb" fiúk kellenek és az ilyen komolyabbakat, mint én kiröhögik.:D persze, tudom, általánosítás, de még nem találkoztam olyan lánnyal, akit igazán tudnék szeretni..sokan kérdezik, hogy van-e barátnőm, és amikor a választ adom, akkor mindig megdöbbennek. Fiú barátaim is mondták már, hogy teljesen jól nézek ki, nem értik a helyzetet..:D
2014. nov. 30. 22:06
 6/21 A kérdező kommentje:

Sajnos elég visszahúzódó és önbizalomhiányban szenvedő egyén vagyok, ha új emberekkel való társalgásról van szó, ahogy már említettem egy 1 éve történt trauma miatt..azóta nem nyitok az új emberek felé. Ez a legnagyobb bajom, és nem tudom, hogyan változtassak rajta..


Hát kedves utolsó, én is ezen gondolkodom, nyugalom!:)

2014. nov. 30. 22:07
 7/21 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam mint te, csak lányban. (Az ivást kivéve. Persze csak módjával.)

Az, akit te keresel, az még nem tombolta ki magát. Nálad az a korszak nincs, nem lesz. Később, mikor majd a csajokat átverte párszor az a bizonyos macho, majd akkor fogják értékelni az olyanokat mint téged. Szinte kapkodni fognak érted.

De próbálj kicsit nyitni az emberek felé. Nem úgy értem, hogy rögtön fogadj mindenkit a bizalmadba, de igyekezz beszélgetést kezdeményezni. Egy lánynál még nem gáz, de a fiúknak szinte muszáj, különben nehéz lesz csajozni.

Addig is, talán idősebb lányoknál próbálkozz.

2014. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én is jártam inni (mértékkel) még több, mint egy éve, de már abbahagytam, mert rosszt társaságba keveredtem és emiatt lettem visszahúzódóbb..többször is megfenyegettek miután 'kiléptem' tőlük, követtek az utcán, megakartak késelni.


Mondjuk így utólag örülök, hogy így alakult, legalább normálisan gondolkodó értelmes ember lettem, és nem egy ezek közé a hulladékok közé tartozó senki!

2014. nov. 30. 22:16
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
persze hogy összejönnének de nem amiatt amit a belsődről irtál... annyit mondtál volna hogy 180 és helyes, az már elég lett volna, a többi rohadtul nem számit
2014. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De nekem nem olyanra van szükségem, aki emiatt fog engem "szeretni"..:)
2014. nov. 30. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!