Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány akibe szerelmes vagyok...

A lány akibe szerelmes vagyok nem akar velem összejönni 1 év korkülömbség miatt. De miért?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok aki szerelmes egy 17 éves csajsziba aki, de azt mondta hogy zavarja az az egy év. Én ezt el is hiszem meg nem is mert láthatóan vonzódik hozzám (Már buliba smároltunk is). Akkor szerintetek miért nem jön össze velem azzal a kifogással hogy 1 évvel fiatalabb vagyok és ez zavarja?

2014. dec. 1. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
testben 17 agyilag kevesebb. ez a baj.
2014. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az az 1 év zavarja.

Vagy a viselkedésed, vagy valami más, csak valamire rá kell fogni, hogy miért nem akar összejönni veled.

2014. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem nem lenne vele bajom,egy ev annyira nem szamit.De a lanyok ugy gondoljak,hogy a fiuk agyilag erettlenebbek,mint ok,tehat ket ev kulunbseg a fiu javara minimum kell,sot tobb.En ebben nem hiszek,de a legtobb lany (sajnos) igen.
2014. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem de ha ez a kifogása akkor miért vonzódik hozzám ennyire? Például most volt a szalagavatós buli és ott egyfolytába velem volt és ő csókolt meg engem.

Nem lehet hogy csak a barátnői előtt szégyelli hogy én vagyok a fiatalabb és nem ő?

2014. dec. 1. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem akar összejönni veled, mert szar a helyesírásod:

korkülöNbség, bulibaN...

Valószínűleg csehül állsz az "N" betűvel, őt meg Nórának vagy Noéminek hívják és érzékeny erre.

Néhány vessző is hiányzik az írásodból, szóval attól fél, hogy a lábad között is hiányzik egy vessző.

2014. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez ku*vára a témához kapcsolódott :) Kösz az oltást.

Amúgy telóról írtam azért írhattam el.

2014. dec. 1. 18:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy Hajninak hívják
2014. dec. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!