Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívjam én (második) randira...

Elhívjam én (második) randira vagy legyek kicsit elérhetetlen? 20/L

Figyelt kérdés
Főleg pasikhoz szól ez a kérdés! (de csajok is válaszolhatnak) Szóval van egy fiú akivel egy barátnőm révén ismerkedtünk meg és elkedzdtünk dumálni facebookon, aztán elhívott randira. Találkoztunk is és nagyon jól éreztuk magunkat sokat beszélgettünk sétáktunk, közbe megfogta a kezemet is és modnta a végén hogy szeretne még találkozni. Azóta is kb mindennap beszélünk, viszont nem mondja hogy randizzunk (illetve egyszer szó volt róla de aztán mindekettőnknek közbejött valami). Szóval felhozzam én hogy talizzunk vagy várjam meg hogy ő mondja? azért nm tudom eldönteni, mert sok pasi szereti ha egy kcsi elérhetetlen a lány és ő hódíthatja meg viszont sok pasinak bejön ha a csaj bevállalósabb és kezdeményez...
2014. dec. 2. 03:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, játszd meg magad, hadd higyje azt, hogy le se sz**rod, aztán majd gyere ide sírni, ha valaki olyannal jön össze, aki őszinte tud vele lenni.
2014. dec. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felhozhatod te is
2014. dec. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne hozhatnád fel te?

Én mindig is abban hittem, hogy egy valamire való kapcsolatban nem szabad leplezni önmagunkat. Elvégre azt akarod, hogy beléd szeressen, abba a lányba, aki te vagy, és nem abba, akit mindenféle mendemonda formált, nemde?


Röviden: egy valamire való FÉRFI azt szereti, ha a nő önmagát adja.

2014. dec. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha két ember igazán értelmes, nem kell hülye játékokat játszani, totál mindegy ki, kit, mikor, hova hív.
2014. dec. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egyetértek az elsővel, nagyon könnyedén közbejöhet egy másik csaj, szerintem hozd fel mihamarabb ha ő nem hozza fel, de amúgy lehet azthitte hogy a közbejött valami szöveget nem hitte el és azt hiszi h nem akarsz randizni vele, vagy azt hiszi hogy ha megkérdezi akkor túl nyomulósnak hiszed.
2014. dec. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozd fel, lesz ami lesz.
2014. dec. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!