Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány aki nagyon...

Van itt olyan lány aki nagyon ragaszkodo tipusu, szingli es szeretne egy jófej 30-as pasit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Azért, hogy aztán ürítőzsáknak használd és eldobd, miután néhányszor beraktad neki?
2014. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1, köszi, elment az étvágyam.
2014. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Aha*.*

Irj

19L

2014. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők nekem is írhatnának.
2014. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1-es undoritó vagy,én elasnám magam ilyen komment utan a helyedben
2014. dec. 2. 23:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért szükséges, hogy a lány "nagyon ragaszkodó típus" legyen?
2014. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 mről beszélsz? Megkérdezte hogy erre kelle-e neked a lány. Erre a normális válasz az lett volna, hogy nem. De te valamiért felkaptad a vizet. Miért kaptad fel a vizet?
2014. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolso Olvasd el mit irt a legelső,szerintem undoritó ugy ahogy van!Ha valaki kiir egy nem irritáló kérdést és valaki egy ilyet ir,szerintem az. Nagyon gáz!
2014. dec. 3. 09:33
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

#8 Már ne is haragudj, de te honnan tudod hogy másokat mi irritál és mi nem?


Ez pontosan a 2.313.848-ik jó fej vagyok, ki akar a csajom lenni típusú kérdés. Az első hozzászóló valószínűleg saját tapasztalat alapján nem akar újra egy gyökérbe botlani (milyen találó hasonlat), ezért megkérdezte hogy ez-e a célod. Nem tudom hogy mit nem lehet ezen megérteni. Annyit kellett volna írnod hogy "nem", erre itt csinálod a fesztivált. Elárulok egy titok. Egyáltalán nem vagy jófej.

2014. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na lesüllyedek a Ti szintetekre!

Nem csak üriteni szeretnem a farkam,hanem egy kedves lanyt boldogga tenni,de látod itt csak lelkileg sérült, gyanakvó ostoba pitsak vannak,mint anno a tv2chaten is!Ennyi!

Ugy látszik ti ehhez a stilushoz vagytok szokva és csodalkoztok ha valaki nem tisztel Titeket?Na mindegy

2014. dec. 3. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!