Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Üdv. Van egy lány akit már...

Üdv. Van egy lány akit már régóta ismerek es beszélgetünk. Már eljutottunk odáig, hogy szeretlek meg minden, tehát értitek mi a helyzet. :D Azonban olyan fura, hogy élőben meg csak egy egyszerű sziát köszönünk egymásnak és ennyi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mivel régebben már volt köztünk valami ezért még nehezebb.. Akkor azért hagytam abba, mert nekem nagyon unalmas volt. Egy szót nem szólt amikor sétáltunk csak én beszéltem szinte.. És félek, hogy ez megint megtörténhet. De ő elvileg már megpróbál mindent megtenni a kapcsolatunk érdekében. Tudtok tanácsokat adni? Vagy inkább hagyjam a fenébe? Mert nem akarom megint át élni ugyan azt.

2014. dec. 4. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem online beszélgetnétek, akkor jobb lenne a helyzet.
2014. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mert interneten minden könnyebb..
2014. dec. 4. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok még.
2014. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan aranyos



:)

2014. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát jó :D gyerekek vagyunk... Attól még muszáj 18 éves koromig a lányokat csak messziröl néznem?
2014. dec. 4. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Persze könnyebb neten, de hosszútávon nem könnyíti meg a helyzeted, amint te is tapasztaltad.


Próbáljatok közös programokat szervezni.:)

2014. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben:) megpróbálunk valamit összehozni.
2014. dec. 4. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el moziba ott úgyse kell olyan sokat beszélni és majd utána lesz a filmről témátok:D
2014. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!