Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyira lennek kivancsi, hogy...

Vasarely kérdése:

Annyira lennek kivancsi, hogy a fiatalabb fiukat (gondolok itt 12 - 13eves fiukra) miert ugatjak le mikor ismerkedni szeretnenek?

Figyelt kérdés
Szamomra ez elegge zavaro, mivel azonos koru lanyokkal nem igy viselkednek. Nem ellenuk vagyok, de akkor ez megis, hogy mukszik? Ertem en, hogy elobb ernek a csajok, de ez elegge csunya dolog. Ertelmes valaszokra varok, hogy miert van ez.

2014. dec. 5. 00:22
 1/10 opened paradise ***** válasza:

Szerintem meg a lányoknak is beszólnak,vagy aki nem,az próbálkozni is akar,a korkülönbség ellenére.


Bár egy mai kérdésnél én is válaszoltam,de nem szokásom leszólni őket.

Viszont úgy gondolom,hogy kicsit értelmetlen,tekintve,hogy többségüket úgysem fogják elengedni találkozni,egy az interneten megismert lánnyal/fiúval,ha majd odáig jutnak,anélkül meg nehéz ismerkedni.

2014. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Mert azt hiszik h éretlenek.

2. Itt is vannak Trollok.

2014. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy miért van itt ennyi nőgyűlölő.


Regisztráltam, hogy teljesen anoniman kibeszélhessek olyan dolgokat is, amelyet itthon nem tehetnék meg, mert tönkretenné az életemet, és ezért itt is megpróbálnak letámadni.


Igen aktív szexuális életem van, igen sok pasival voltam. Élőben annyit mondok csak hogy hárommal. Mert ennyit veszek "kapcsolatnak".


Mégis mi ezzel a gond? Ha egy lány hazudik az új pasijának hogy "mégis hány pasival volt", akkor az gáz, de egy pasi úgyse vallja be az egy éjszakásait az normális.

2014. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem ugatok le sennkit.


Na eredj aludni mert reggel iskola te kis suttyó.

2014. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert felnőtt emberként tudjuk, hogy mennyire éretlenek voltunk ennyi idősen, és ebből kifolyólag a szemünkben túl gyerekesnek, komolytalannak tűnik. Tudjuk, hogy mennyi mindent nem tudtunk még, milyen hiányosságaink voltak. Valójában azért tesszük ezt, hogy megvédjük őket. De kérdem én, hogy miért? Ez egy teljesen természetes folyamat, tapasztalat útján tanul az ember. A mi feladatunk az lenne, hogy hagyjuk őket, hadd tanuljanak, és segítsük őket, hogy megértsék, mi miért történt velük, és nekünk a feladatunk megtanítani azt, hogyan éljenek boldog párkapcsolatban egy boldog életet.


17/L

2014. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 baboca20100107 válasza:
13 éves hereszőr
2014. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

De nagyasszony :D


Te is gyerek vagy!

2014. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert van az a hülye társadalmi személet h ha egy nö sok pasival van akkor ribi ha egy pasi sok csajjal akkor ö a király.


Nem én találtam ki. Am ez a valóságban kb sose jön össze olvasgasd csak az itteni hszeket hány pasi siránkozik nő után.

Ja igen meg egy nő akármikor kap szexet ?

Egy pasi megszenved érte mint állat talán ezért van gyülölet is.

2014. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

X3 köszönjük az off-ot és, hogy megosztottad velük lelki világod kis őszinte bugyrát, azonban majd egyszer rájössz ( vagy nem ), hogy ha valakit igazán szeretsz, azelőtt nem lesz titkod és magadtól elfogsz neki mindent...


egyébként meg a te dolgod, hogy " szereted a f... " sokan szeretik, nembaj az, nekünk is tenni kell valahová

2014. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem veszem zokon egyáltalán, mert itt elvileg mindenki anonim.


aki ismer tudja hogy mások véleményére (idegenekére) nem vagyok kíváncsi, nem is veszem fel őket.


csak amikor kiírok egy választ a kérdésre, és válaszol rá valaki a kommentekre és nem a kérdésre, vagy küld egy privát üzenetet, az összes létező negatív szóval, akkor elgondolkodom, hogy itt is lehet érdemesebb hazudni az ő érdekükben, de akkor meg feleslegesen vagyok itt.

2014. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!