Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem nehezebb...

Csak szerintem nehezebb manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nehezebb, az nem kifejezés. Egyszerűen lehetetlen.
2014. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, még itt is ismerkednek az emberek, azonkívül van facebook, az is sgeít ebben társkeresőoldalak... +még a többi, ami régebben is volt (magyarán odamész Tamarához, hogy hogy van)
2014. dec. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Kérdezőnek igaza van tényleg rohadt nehéz,évek óta senki,már azt se tudom milyen a punci illata-D
2014. dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul a legjobb csajok foglaltak.
2014. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szórakozóhelyek se olyanok már, mint pár évvel ezelőtt. És valóban a "jobbak" már foglaltak.

De a remény hal meg utoljára :D

L

2014. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki jóképű vagy gazdag annak könnyű a többinek meg veszett fejsze nyele. Most hagyta el az asszony az egyik kollégám aki nagyon jóképű pasi, de egyébként meg egy szerencsétlen és bunkó ember. Egyből özönlenek rá a nők a társkeresőkön, bár ha jobban megismerik nem tudom hány marad vele. Nekem 4 évembe telt mire találtam egy normális nőt egy ilyen oldalon...(pedig magas vagyok, izmos, kocsi,nyaraló,lakás, kedves, szeretek táncolni, masszírozni..sok nő szerint sármos és igazi férfi de se gazdag se jóképű nem vagyok és nem is tettem ki öltönyös beállított fotót sem...na ezért volt iszonyat nehéz...)
2014. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!