Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Szerintetek lehet ez az...

Fiuk! Szerintetek lehet ez az oka, hogy egy csodtomeg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem ez a legnagyobb problemam, de azert zavar. Szoval mig minden otromba kulseju embernek van baratja meg baratnoje, en meg soha nem setaltam egy fiuval sem haza, es a neten kivul eggyel sem beszeltem hosszan. Hosszu barna hajam van, molettebb alkatom egy kicsit, igaz, nemileg X labaim vannak. A melleim akkorak, hogyha borogatnam oket, eltunnenek, szemuveges vagyok, introvertalt, egyaltalan nincsenek barataim, itthon nagy a feszultseg az anyagiak miatt. Valoszinu, hogy ezek miatt nem volt meg baratom? Es hogyan fogadhatnam el mindezt?


17/L



#külső #belső #luzersag
2014. dec. 5. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az introvertáltsággal lesz a baj, nem a külsőddel.
2014. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, csak annyiban más az én helyzetem, hogy én fiú vagyok 18 és a kapcsolatom a lányokkal kb. ugyanolyan mint neked a fiúkkal..

A külsöm hát..mondjuk átlagosnak mert sok lány azt mondja "helyes" sok viszont azt hogy "helyedre"

2014. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sir Pickle: annyi minden rossz dolgon keresztul mentem, annyi ember viselkedett mar velem elfogadhatatlanul, hogy befordultam. Ezen valtoztatni...
2014. dec. 5. 20:36
 4/18 A kérdező kommentje:
#2: sorstarsak vagyunk. :(
2014. dec. 5. 20:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése ki a csődtömeg, te szerintem nem vagy az, csak próbálj kicsit nyitni mások felé és ne gubózz be! :)
2014. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5: nem akarok allando kifogasokat keresni, csak leirom; barati tarsasagom egy nulla, suliba nem jarok (halasztok iden), es nem jarol sehova, csak a szuleimmel a boltba.
2014. dec. 5. 20:39
 7/18 anonim ***** válasza:
És miért nem barátkozol? :)
2014. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7: kivel, hol? Nincs ismerettsegi korom. A varos meg, ahol lakom, tele van sznobokkal, es olyan kicsi, hogy a fel lakossagnal tudom a nevet..
2014. dec. 5. 20:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Ítj rám légyszi! Mondok valamit,valamiket,amiiket itt sok idö és pötyögés alatt lehet elmondani.
2014. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8# Előző osztálytársak? Klubbok? Könyvtár?
2014. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!