Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Illik egy lánynak olyat...

Illik egy lánynak olyat mondani hogy "Tegnap nagyon jól néztél ki? "

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ez nem olyan mintha arra céloznék hogy tegnap jól nézett ki de egyébként nem olyan szép? Vagy csak nekem vannak ilyen gondolataim? Mert van egy szép lány és tegnap volt egy kisebb "Mikulásdisco" és ő a "kiszemeltem". Gondoltam hogy ez jó lesz. Mármint arra hogy tudassam vele hogy tetszik nekem.

2014. dec. 6. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekek is mondtak mar ezt, hogy jol neztem ki ekkor meg akkor, de en nem gondoltam ilyenre, hogy amugy nem tart olyan szepnek. Megkoszontem, jol esett es ennyi. Mondd meg neki nyugodtan, hogy jol nezett ki :) vagy esetleg mondd utana, hogy ne ertsen felre, mindig jol nez ki, csak tegnap kulonosen, vagy valami ilyesmi.

21L

2014. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem csak te gondolod túl.Biztos örülni fog neki hogy dícséred.
2014. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 6. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlkombinálni!A bók mindenkinek jól esik.
2014. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!