Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Lányok! Nektek bejön ha egy pasi otthonosan mozog a konyhában, és szeret sütni/főzni?

Figyelt kérdés
Mert például én nagyon tudok tojást sütni, meg teát főzni. :D

2014. dec. 7. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, bár egy tojásnál és egy teánál többet várok el, azzal nem mész semmire ilyen téren. :)

De jók a kulcsszavaid. :)

2014. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem biztosan+ náluk a későbbiekben elvégre nem hiszem hogy bajuk lenne hogy nem csak nekik kell még munka melett otthon ism indig főzni a családra (család alatt értem azt is ha csak ő és a párja) ezért pl én is már tudok vajaskenyeret főzni x)
2014. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be, ha keveset tud, mint te. :D Nem baj, ha otthonosan mozog, de jobb az, ha én főzök rá jó látni, hogy a szeretett az én főztöm eszi.
2014. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön,ha képes magát ellátni,és az étkeztetése nem az ételfutárt és az anyukáját jelenti.
2014. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy férfiként ideje korán megtanultam főzni mindent anyámtól :-P
2014. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bravó,azt még én is megtudom.

inkább fogj be egy nőt sütni főzni ne erőltesd,ami nem megy,meg amúgy sem a férfi dolga.

2014. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem ma már a férfi is nyugodtan elvállalhatja a konyhai teendőket. Engedjük már el ezt az idejétmúlt sztereotípiát, hogy "a nőnek főznie, mosnia, takarítania kell és mindig kiszolgálni a férfit!!!", blablabla...

Már más időket élünk, elmosódtak a határok.

Meg tessék csak belegondolni: a világ leghíresebb szakácsai szinte mind férfiak.

21/F

2014. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7 Ez jó, hogy leírtad, csak tudod ha egy férfi kint dolgozik, javít, épít valamit, pakolászik mert ugye, ha házat nézünk és nem lakást, egy ház körül mindig van mit csinálni (meg amúgy is), nos ilyen esetben a nő fog főzni.

A világ legjobb szakácsai férfiak, de nekik ez a hivatásuk.

Egy átlagos pár/családnál nem az a megszokott, hogy a férfi főz, mert neki ezer másik dolga lehet, amit mondjuk egy nő nem tud megcsinálni.

A főzésre, mosásra, takarításra nem azt a szót használnám, hogy kiszolgálás, hanem hála és gondoskodás.

Ha ez fordítva van, a férfi főz a nő mást csinál nincs azzal semmi baj, ha megegyezően tudnak osztozkodni a feladatokon. :) És ez az ő dolguk.

A kérdés csak annyi volt, hogy bejön-e a lányoknak, ha egy férfi otthonosan mozog a konyhában. Persze bejön, mert melyik nő nem örülne egy-egy ebédnek, vacsorának, ha a férfi főz. De én úgy nőttem fel, hogy a családokban a női fél főz, mos és takarít, míg a férfi csinálja a nehezebb munkát, fizikait, vagy műszakit és hasonlók, amihez egy nő kevésbé ért.

És 7-es ne haragudj, hogy belemásztam a véleményedbe az enyémmel. :)

20l

2014. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi gáz :D Sőt, végül is igazad van. Én mindössze csak a 6-os válaszoló kommentjén húztam fel magam és arra kívántam reagálni.
2014. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!