Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogy mit csináljak?...

Nem tudom hogy mit csináljak? Nem tudok elfelejteni egy fiút. A többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki már 1 éve tetszik. Egy bulin ismertem meg és első látásra megtetszett. Most nyáron elmondtam neki az érzéseimet hogy szeretem. Azt mondta hogy írjak rá nyugotan de ő nem írt vissza több heten keresztül. Én írtam neki hogy sajnálom hogy csk így hirtelen elmondtam neki de ő erre nem reagált nagyon. azóta hogy tudja többször is láttam. észrevett és történt pát ciki dolog. azóta nem is keressük egymást. én még mindig szeretem és nem tudom őt elfelejteni. Mit csináljak??

#szerelem #ismerkedés. mit csináljak?
2014. dec. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Oltsd le a lámpát és aludj!
2014. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális választ írjatok léci
2014. dec. 7. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális választ írtam.
2014. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélned kéne vele személyesen. Őszintén. Rákérdezni miért nem reagál semmire, esetleg hogy van-e kedve valamit csinálni együtt. Milyen ciki dolog történt? Egyébként hány évesek vagytok?
2014. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2evig tetszett egy srac.tetszett?!szerelmes voltam bele de meg mennyire!mindennap beszeltunk.2even keresztul ebbol kb 1evig en ismeretlen voltam szamara mert nevtelenul kep nelkul beszeltem vele.aztan ravett hogy beszeljunk vegre ugy hogy o is lat.de aztan kiment Angliaba.folyamatosan beszeltunk akkor is parszor elmondtam neki mit erzek iranta.aztan egyre kevesebbet beszeltunk.hazajott.vegre talalkoztunk igazabol a beszelgetesunk kozbe mindig volt tema:Ő.még azt se kerdezte hogy vagyok.mindegy azert eltarsalogtunk.aztan este hallottam a hirt hogy aznap osszejott valakivel en persze sok boldogsagot kivantam nekik de rettenetesen fajt(hozzateszem addig 3evig nem volt baratnoje)Nemreg volt a feleves evfordulojuk es megkerte a lany kezet. Leirhatatlan mennyire szerettem most pedig..meg facebookrol is letorolt:))ez az en szerencsem.Valoszinuleg sose fogod elfelejteni ahogy en se ot,pedig o mar szerintem megse ismerne az utcan.Valoszinuleg segitene az hogyha mostmar nem csodalattal hanen utalattal neznel r
2014. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!