Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mutatja ki egy félénk...

Hogyan mutatja ki egy félénk lány ha tetszik neki egy fiú? 17/F

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha sokat szemez veled, mosolyog rád vagy közeledik feléd.
2014. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nez rad amikor nem latod, felrenez, ignoral, elkerul, pirul, izzad, gyorsabban beszel osszefuggestelenul, rohogcsel a baratnivel, igy tesz mint aki nem vesz eszre.....egy csomoszor azert mert fizikalisan rosszul van.


En soha nem voltam felos, aztan talalkoztam egy sraccal es nem mertem ranezni mert begorcsolt a nyakam az idegtol, azt kivantam h huzzon.mar el a kozelembol, pedig csak vele akartam lenni.


Aztan volt h attol feltem hogyha a kozelebe setalok akkor ossze fogok esni es lon, osszecsuklottam a lepcson mint valami retardalt:-)))


Volt h csak egy nagy voros pont voltam az irodaban, total izzadas es folyton az volt bennem, "uristeeeeen, bejott, itt van, uristeeen engem nez".


Aztan egy nap eldontottem h kesz eleg, osszeszedem magam nem lehetek ilyen bena es egesz hetvegen azt gyakoroltam h hogy fogok hozzaszolni...mar csak attol, h elkepzeltem panikrohamot kaptam.


Aztan hozzaszoltam es annyira zavarba jott, h keptelen volt barmit is mondani csak pirult es dadogott.Touche:-)


Szoval a felos lanyok ilyenek, ido kell nekik h tulessenek a dolgon.Azt hiszem az segit a leginkabb ha mondjuk nezes helyett inkabb irsz neki egy levelet leirod, h tetszik neked, megkerdezed h te tetszel e neki, es meglatjatok.


Eleg sutan hangzik, de a felenk csaj al nem jon be a taktika, sem az elore megirt tipikus randiszoveg.A felos csaj kapasbol nehezen hiszi el h tetszik neked, azt hiszi, h valami vicc.

2014. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. dec. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!