Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az igényesebb* srácok minek...

Az igényesebb* srácok minek kedvtelenítik el magukat azzal, hogy regisztrálnak ilyen társkeresőkre, mint a tinder, badoo, stb?

Figyelt kérdés
* igényes alatt olyat értek aki válogat a lányok között, és azzal szeretne összejönni, aki tetszik neki, mással nem

2014. dec. 9. 22:02
1 2
 1/12 A harmadik szem ***** válasza:
Mindenki azzal szeretne összejönni, aki tetszik neki.
2014. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem tudom

én nem regisztráltam

2014. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen de kb senkinek sem sikerül pláne manapság a srácoknak az igényes alatt azt értettem, hogy mással nem is jön össze mert akihez nem vonzódik azzal pl nem fekszik le, nem lesz a pasija stb... vannak srácok akiket nem zavarja ha nem jön be nekik a csaj mert taszító
2014. dec. 9. 22:08
 4/12 anonim válasza:
Nekem csak gyakori kérdésem van ;(
2014. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem én sosem leszek ennyire felszínes.
2014. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szóval te szerencsés vagy és képes vagy neked nem tetsző lányokkal is akár egy életet leélni, hm, gratulálok hozzá
2014. dec. 9. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, mert van tőle szebb nem jelenti azt, hogy szamomra sem tetszik. Te azt mondod, hogy ronda nőkkel vagyok, én pedig azt, hogy látom mindegyikben a szépet. Gondolom te csak az arcról beszélsz...
2014. dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
figyu tinderen nem is tudsz beszélni a másikkal, csak a külsejét látod és vagy "tetszikeled" vagy nem és ha kölcsönösen bejöttök KÜLSŐRE egymásnak, akkor tudtok csak beszélgetni egyáltalán, szóval a külső elsődleges, persze a belső is számít egy kapcsolatban de a külső amit először látsz, a külsőddel veszel részt a szexben is, az az ami vágyat ébreszt
2014. dec. 10. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Jólvan, akkor azon az oldalon, csak külső alapján lehet keresgélni. Oké. Akkor is beszélned kell vele valamennyit nem? Mit szeret, hogy gondolja ezt meg azt stb. Te azt mondod, hogy gratulálsz nekem, mert egy életet is lehuznék egy számodra ronda nővel. Ez is oké, sőt köszönöm. Akkor hadd gratuláljak neked is, hogy ezzel foglalkozol, hogy ki mit csinál, meg ki mennyire szép, ha már ettől nincs fontosabb dolgod. Nem tom miért akarod rám erőlteti, hogy én csinálom rosszúl, lehet mert a 24évemmel én inkább élőben ismerkedem és ez már olyan oldschool... neked... vagy csak nem vagy elég szép ezeknek a számodra igényesebbeknek, nem tudom. Te a tökéletest keresed, de soha nem fogod megtalálni előre szólok, míg az én csajom a hibáival hibátlan.
2014. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a gratulációt őszintén mondtam mert tényleg szerencsés vagy ha nincsenek igényeid nem válogatsz a külsőre tekintettel,

én is alapvetően élőben ismerkedem

nem keresem a tökéletest mert olyan nincs, a lányok 30-40%-a olyan akivel boldog lennék, elfogadnám a hibáit, ahogy remélem ő is az enyéimet kb ennyi

2014. dec. 10. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!