Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-17 ev közötti csajok!...

13-17 ev közötti csajok! Nektek milyen srácok jonnek be külsőre es belsőre?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát tuti nem olyanok mint te
2014. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A legtöbbnek a kis ratyi páwák...

persze tiszteletem a kivételnek :)

2014. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem Nagy Ricsi feeling csak magasabb kiadásban ,kb 180 magasban jelenti a fullextra kiadást :) Ellenálhatatlan :) A volt pasim dettó ilyen volt ,totál imádtam a külsejèt (is)
2014. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

KÜLSŐRE: Szeretem ha egy fiú magas de azért ne legyen 2 méter szőkésbarna haj, barna haj, barna szem, legyen jó stílusa legyen felállítva a haja meg ilyenek ..:)

BELSŐRE: Legyen őszinte, kedves, legyen udvarias de a legfontosabb hogy tiszta szívéből szeressen ♥ :)

2014. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A belsõ lemaradt :) Nekem a csendesebb mosolygósak. Akik adnak magukra , a tudom hogy lódít de olyan aranyosan csinálja hogy tetszik tipusúak :P Na ennyi :)
2014. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kb. velem egy magas, nem kell magasnak lennie, csak alacsonyabb ne legyen. (174cm vagyok)

Hajszín: fekete-szőke-barna... Mindegy! csak festve ne legyen. De a hossza legyen annyi hogy beletúrhassak. :)

Arcra annyit mondanék hogy legyen szép szeme! Lehet hogy nagyok az igényeim de nem szeretem ha kancsal valaki... :/

Testalkatra ne legyen egészségtelenül kövér, és ne legyen kigyúrt, vagy vékony, egy teljesen átlagos külsővel rendelkezzen!

belsőre: legyen határozott, és ne legyen agresszív, kb. ennyi.

Remélem nem nagyok az elvárásaim...:)

2014. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy!
2014. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

BELSORE: olyan akinek van humora kedves es ha jo beszolasai vannak meg aki nem azt nezi h a csaj szep-e


KULSORE: akinek van egy icipici (telleg csak pici) hasa es izmos



13/ L

2014. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Kihagytam a kulsobol : magas (180-185cm) meg aki ,, seros (azaz cseles v ilyesmi a haja)
2014. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

170 cm felettiek, normál alkattal

belsőre pedig az hogyha szereti a rock zenét, hogyha szeret tanulni, de amúgy társasági ember és szeret sok okos dologról lelkesen mesélni

2014. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!