Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig nagyon aranyos volt....

Eddig nagyon aranyos volt. Miért tűnt el?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, a közös baráti társaságunk miatt. Kiderült, hogy közös a hobbink. Elhívott kétszer is találkozni, jó volt, alakultak a dolgok, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, egyre gyakoribbak voltak a "véletlen" egymáshoz érések. Mindenben segített nekem, érdeklődött, hogy mi van velem, folyton mosolygott rám, meg úgy flörtölgetősen csipkelődött velem, kedves is volt, irkált nekem facebookon is...néha én is neki. Teljesen úgy tűnt, hogy tetszem neki. Mégis hirtelen eltűnt, nem írt többé. Igaz, ez még csak néhány napja van, de fent van online facebook chaten és nem ír. Legutóbb én írtam neki, már akkor is csak pár szót váltottunk, igaz, ugyanolyan aranyos volt. De így nem akarok megint én írni neki, hogy legutóbb is én írtam. Meg ez olyan, mintha talált volna mást, vagy nem érdekelném annyira, hogy írjon... Miért tűnhetett el? Nem értem... Nem volt kimondva, hogy több van köztünk barátságnál, de azért ezt mindketten éreztük szerintem.

20/L


2014. dec. 11. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Számara talán mégse volt több. Sajnálom..
2014. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet arra kíváncsi hogy te keresed-e, egyáltalán nem biztos hogy tisztában van azzal hogy neked is bejön. Keresd te is többször aztán majd kiderül.
2014. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"néha én is neki "


Ha mindig te várod el, hogy keressen téged, ő honnan fogja tudni, hogy érdekled?


Sztem ezt szépen elrontottad.

2014. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kisboltos ***** válasza:

Valószínűleg azt hiszi nem érdekled, és most megsértődött.

Keresd te, és próbálj megint egy találkozót összehozni.

Mondjuk te is elhívhatnád, hiszen már kétszer is találkoztatok. Ilyenkor simán léphetsz már, ha tetszik neked, és valószínűleg igen, hiszen ezért írtad ki a kérdést:)

2014. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!