Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire normális ez?

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
18 éves pasi létemre kb. 4 olyan személy van, akikkel mindent meg tudok beszélni. És mind a négyen csajok. Ez mennyire hathat ki a párkapcsolatomra/párkapcsolataimra, viselkedések változására, stb.?

2014. dec. 11. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek még ennyi sincs.
2014. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak észre vettem, hogy mostanában nem nagyon beszélek haverokkal. Helyettük inkább a lány barátaimmal "lelkizek".
2014. dec. 11. 17:16
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Gáz. Igazi barátságra csak férfiember képes. Nem akarom letenni a csajokat, nagyszerűek társnak, szeretőnek, feleségnek, de barátnak csapnivalók. Ez még az őskorból maradt ránk, így ezen nem tudnak változtatni.
2014. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítenek nekem! És soha sem szabad általánosítani! Senki sem olyan, mint a másik!
2014. dec. 11. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
a jövendőbeli barátnőd nem nagyon fogja értékelni, hogy csak csajokkal lógsz.
2014. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom. És én hiszek az őszinteségben, így talán elkerülhetők lesznek majd a kisebb veszekedések is.
2014. dec. 11. 17:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy ha egyszer barátnőd lesz, akkor legyenek olyan személyes, lelkis dolgaid, amit csak vele beszélsz meg. Ha minden egyes lány barátoddal megbeszélsz mindent, nem fogja magát többnek érezni ő sem, mint egy egyszerű barát, vagy esetleg nagyon féltékeny lesz ezekre a lányokra.
2014. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Erre nem nagyon gondoltam, de köszönöm a tippet! :)
2014. dec. 11. 17:56
 9/14 Kisboltos ***** válasza:
Vannak dolgok amiket csak a haverokkal lehet megbeszélni, és egyéb dolgoknál pedig fontos lenne egy srác véleménye is. Ha te férfinak érzed magad, akkor jó az, ha van valaki, aki férfiként ad tanácsokat. Szóvál próbálj meg mind a két nemből sok barátot szerezni.
2014. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vannak fiú haverok, csak velük nem osztom meg a legféltettebb titkaimat.
2014. dec. 11. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!