Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan weboldal ahol...

Liv333 kérdése:

Létezik olyan weboldal ahol összelehet hozni embereket? Amolyan szárnysegéd módjára?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már lassan 5 éve oda van értem és egyszerűen nem tud kiszeretni belőlem, én pedig már párkapcsolatban vagyok 6 éve és semmiért sem hagynám ott a mostani párom.

Már mindent próbáltam. Most szeretném valakivel össze hozni, de mivel nagy köztünk a távolság az interneten szeretném ezt tenni. Ha találna mást akkor talán eltudna engem felejteni. Úgy szeretném, hogy ő ne tudjon róla. Nem rég rá vettem, hogy regisztráljon egy társkeresőre de itt megállt a dolog, nem hajlandó használni.

Tehát a körítés után a kérdésem, hogy van e olyan oldal, esetleg fórum ahol lehet ajánlgatni embereket egymásnak vagy ilyesmi? Vagy próbáljam meg itt?

(én 22/L, ő 20/F)



2014. dec. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
emberkereskedelem? vagy emberbérbeadás? szerintem nem létezik ilyen oldal...de hiába akarsz neki valakit ha ő nem akar...tehát neki kéne tennie az ügy érdekében...akár itt is találhat olyan lányt akivel kölcsönös a szimpátia és boldogok lehetnek...
2014. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyakorikérdések oldal nem társkereső. Ezt legalább 300 kérdésben leírtam már, és mind a 300 kérdést törölték is.


Másodszor: ne te foglalkozz a srác magánéletével. Ha úgy érzed, hogy zaklat, akkor vegyél erőt magadon, és állítsd le. De valószínű azért nem tud 5 éve kiszeretni belőled, mert te is mindig provokálod, vagy beszélsz vele, vagy valami.

Ha nem vennél róla tudomást, idővel abbahagyná, de ezzel a saját, és az ő életét is tönkreteszed.


Én nagyon szerettem egy lányt, aki köcsög volt velem, de azután is szerettem. Viszont nem akartam hülyét csinálni magamból, így nem írtam rá, nem beszéltünk, és elfelejtettem. Ennyi.


Nem kell neked senkivel se összehozni, meg mások életébe beleavatkozni. Ha annyira zavar, jelentsd fel. Ha meg nem, akkor törődj bele.

2014. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kiadsam333:

Így egy kicsit durván hangzik :D De lehet igazad van. Csak ő nem hajlandó ismerkedni és folyamatosan depressziós meg hasonlók, nem akarom hogy rám várjon és miattam feladja a szerelmet és ismerkedést, ha valakivel összehozhatnám akkor hátha rájönne hogy nálam sokkal hozzávalóbb, szebb, jobb (stb.) lányok is vannak akiknél esélye is lenne.

2014. dec. 12. 13:19
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válasz:

Igen, azért is kérdeztem van-e olyan oldal, hogy ne itt kelljen.

Már sokat gondolkoztam erről amit írtál. Én barátként gondolok rá így azt szeretném ami neki a legjobb (kivéve hogy ott hagyom a párom érte) már neki is felvetettem hogy ne beszéljünk többet, de azt mondja akkor még rosszabb lenne. De lehet nem tudok mást tenni és ezt kell alkalmaznom amit javasoltál, mert már ez nem mehet tovább, az ő szemszögéből, engem nem zaklat vagy ilyesmi csak látom hogy elpazarolja az életét és így nem jó neki. Barátként szeretnék tenni valamit.

2014. dec. 12. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor leszel a legjobb barátja, ha megszakítod vele a kapcsolatot, és nem 'kínzod' tovább.

Azt meg ő se tudhatja, hogy mi lenne neki a legjobb...egy darabig rossz lenne, ha nem beszélnétek, de egy idő után majd rájön, hogy hülye volt.

2014. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!