Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Értelmes, érett...

Lányok! Értelmes, érett nőket/lányokat keresek ismerkedés céljából, viszont kérdés, itt találok-e olyat (bővebben lennt)?

Figyelt kérdés

Rólam. Tizennyolc éves vagyok és férfi (mint azt sejthettitek). Szeretek olvasni, föleg Darrens Shan-t és Stephen King-et. Zenét a magyar rappen kívül bármit meghallgatok (főleg a punkot és a rockot, dupstepet és dnb-t preferálom).


Belső(vagy hívd úgy, ahogy szeretnéd):

Nagypofájú, azaz kiállok magamért és a barátaimért, bárkit a földbe ugatok, ha olyat tett. Határozott (gerinces) embernek tartom magam, aki mindíg kimondja a véleményét (és emiatt van, aki haragszik is rám). Ha valakinek valami hibája van, megmondom neki és ha lehet, segítek neki. Komolynak tartanak, mert kinőttem már ezt a fajta (korombélieknél főleg) diszkriminációt, hogy egy valakit cseszegetünk valamiért dolgot, illetve komoly felelősség érzettel rendelkezem.


Külső:

Nagyjábol 175-180cm magas vagyok. Oldalt felnyírt, hátrafésült hajam nagyon sötét barna, szinte már-már fekete színt öltött a szememmel asszimilálódva. Eléggé megtermedt példány vagyok a konditerem miatt (78-80kg). Az arcom összességébe emlékeztet egy kisgyerekére, mint komoly felnőttére, és ez viszont kompenzáva van az alsóbb részeken(semmi perverzió). Elegánsan öltözködöm, többnyire egyszínű (fekete, sötétkék) ruhában. Szövetkabát, fekete farmer, fekete/kék pulcsi.



2014. dec. 12. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan messze élsz :/
2014. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hol laksz?
2014. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Somogy :)
2014. dec. 12. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem messze vagy sajna :( #2
2014. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én meg békésen
2014. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Háát(-al nem kezdünk mondatot), nembaj, én még rendíthetetlenül keresem az "egyetlent az igazik" és remélem, itt meglelem(<--Still funny :DD)
2014. dec. 12. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos messze vagy tőlem :(

(budapest)

Pedig szimpatikus vagy így elsőre

18L

2014. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
I love you ecset haj! :D
2014. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!