Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakit egyszer közös...

Ha valakit egyszer közös nyelv hiányában elutasítasz, lehet még később esélyed nála?

Figyelt kérdés
Amikor találkoztok (nem túl gyakran) társaságban akkor néz, de nem beszélgettek. Tudja, hogy ki vagy, el tudna érni, de nem keres? Lehet így belőle még valami vagy felejtős? Köszönöm!

2014. dec. 12. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ha valakinek nem megy a C nyelv, azzal nem igen állok szóba...


17/L

2014. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány, aki elsütött egy informatikus viccet *-* ha még jól is nézel ki, és a közelemben laksz, megütöttem a napi főnyereményt :D
2014. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beszélt nyelvre gondoltam, de bizonyára értettétek... :)
2014. dec. 12. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:

A hatvanas években kitaláltak egy mesterséges nyelvet, az eszperantót, azzal a céllal, hogy így minden országban elég lesz egy idegen nyelvet tanulni de végül nem terjedt el.


Valószínűleg a kitalálói is kimaradtak pár dugásból nyelvi nehézségek miatt, és ez motiválhatta őket.

2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én tartósabb kapcsolatra gondoltam. Egyéjszakás kalandhoz nem feltétlenül kellene a közös nyelv ismerete.
2014. dec. 17. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
ha te tanulod meg az ő nyelvét, 1000 százalék hogy értékelni fogja :D vagy ha ő tanul meg a tiéden (mert abban az országban éltek, úgy logikusabb pl.) akkor is tanulj pár szót az övén. Tapasztalatból mondom, mindenkit le lehet ezzel venni a lábáról(ha addig is tetszett). Röviden igen, lehetséges, ha megvan a szándék a másik nyelvének ill. egy harmadik közös nyelv elsajátítására
2015. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Elkezdtem ismételni a nyelvet, hátha lesz még rá lehetőség, hogy kiderüljön valóban érdeklem-e.
2015. jan. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!