Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első randin mit néztek meg...

Első randin mit néztek meg egy nőn? Mire figyeljek? (23/N)

Figyelt kérdés

Első élő találkozásunk lesz, pár szót váltottunk csak előtte facebookon. Képeimet látta, én is az övét, ez alapján bejövünk egymásnak.

Azért parázok, hogy élőben is minden renden legyen. Hogyan viselkedjek, mivel tudnám elszúrni, amit kiküszöböljek?



2014. dec. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Első randin nyilván mindent megfigyelek. Érdeklődj felőle, mosolyogj sokat, stb. Szerintem előny, ha valakin látni, hogy határozott, boldog.
2014. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nézem meg, hogy milyen a tartása, mennyire magabiztos és mennyire ad az igényességre. Figyelem, hogyan beszél, mert abból elég sok dolog leszűrhető, főleg belső jellemzők (bizonytalanság, stb).


21/F

2014. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kurtz Bickle ***** válasza:

Magadat kéne adnod. Tudom, hogy közhely, de most ne kezeljük már marketing / kampányidőszakként a randizást. Ápoltság, igényesség a fő szempont. Legalábbis nálam. Tehát mondjuk frissen mosott hajjal menj oda, smink terén meg ne legyél túlkomponált.

Elszúrni azzal fogod, ha ennyire rágörcsölsz. Érezd jól magad és kész. Ha észreveszi, hogy merev vagy, vagy aggódsz, akkor elkezd azon agyalni, hogy valami gond van vele - tegyük fel, ő nem így áll hozzá, mint te :D - és ráragad és akkor találgathattok, hogy most mi van.

2014. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Légy beszédes és mosolygos ,vidám
2014. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy önmagad legyél. Meg hogy melyik testrészedet nézi elég sűrűn... abból le lehet szűrni, hogy ő mit akar. ;)
2014. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!