Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a fenét csináljak, hogy ha...

Mi a fenét csináljak, hogy ha látom, hogy a lány akibe szerelmes vagyok, más, izgalmasabb palik képeit lájkolja és kommenteli, én meg nem érdeklem, mert egy unalmas falusi ember vagyok?

Figyelt kérdés

Én próbálok izgalmas lenni, a természetről készítek szép fotókat, meg az állatokról. De egyszerűen rám se bagózik, mert sokkal izgalmasabb a mások bulikról, kajákról és más dolgairól készített képeket nézni.

Nem vagyok izgalmas, XXI. századi ember. Hanem csak egy elmaradott falusi.


2014. dec. 13. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
...nem az a paraszt aki traktorral megy diszkóba hanem aki még le is engedi az ekét odafele...
2014. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Töltsd fel te is az izgi falusi képeidet. Kocsmai bunyó a Mámor büfében. Abált szallona elkészült, jut mindenkinek bőven. Feri bá kettesbe szántja az aszfaltot. Mari néninek új fogsora van. Józsi a nyugdíjas postás a 22-dik feles után. stb stn
2014. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A falu egy haldokló, kulturális posvány. A város izgalmas, pezsgő hely. Kár, hogy nem tudtam még felköltözni.

Úgy fest nekem a falu az otthonom.

2014. dec. 13. 09:21
 4/17 anonim ***** válasza:

Pontosabban te vagy unalmas...

Ha valaki nem az, talál mindenhol érdekes, like-re érdemes dolgokat.

És nem vagy mozgássérült, te is be tudsz menni a városba.

Vagy csak kifogásokat keresel?

2014. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ott már voltam, fotóztam. És unalmas az is. Falusi vagyok, és szívem választottja nem választotta az én szívemet.

Az internet világra néző ablakán át nézem ténykedését, párás szemem tükrözi lelkemnek izzó szenvedését.

Szívem porzik mert nem mutathatja ki szenvedélyét.

Hív a mocsár, gyülekeznek benne az árnyak, hogy belém pálántálják a vidék ocsmány mételyét.

2014. dec. 13. 09:33
 6/17 anonim ***** válasza:

Anyád... Micsoda duma. Beszarás!


Szívem porzik mint a falusi főutca! - én így írtam volna

2014. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szívem helyén parázs van, félek hogy többé nem tudok szeretni.

Komolyan, a nők ennyire a külsőségekre mennek.

2014. dec. 13. 09:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Leesett a tantusz?!
2014. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, az én szívem innentől a művészeteké. A múzsám nem válaszol az üzeneteimre, pedig kijelzi, hogy megnézte. Biztos a partyzós-pörgös kedvenceivel beszélget.

Én pedig korom mellőzött művészeként tengődöm.

2014. dec. 13. 09:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Vígasztaljon az, hogy halálod után műveid sokat fognak érni. Ez a meg nem értett művészemberek sorsa. Életükben megvetés és kirekesztés, gyakran éhhezés. Haláluk után milliárdok


Testvére(i)d dédunokái jól fognak járni.

2014. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!