Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek, ha ilyen...

Hol ismerkedjek, ha ilyen pasit szeretnék?

Figyelt kérdés

Egy bulizós, de nem csajozós, életvidám, kb. velem egyidős(19) srácot szeretnék, aki nem veszi túl komolyan még az életet, nincsenek nagyratörő tervei, még élni szeretne, de velem :) Nem kell, hogy életre keressen párt, csak szeressen belém és legyen velem ameddig boldogok vagyunk :)


Az a baj, hogy bulihelyeken eddig nem volt szerencsém, csak egy estére akartak csajt.


2014. dec. 13. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az életet sosem szabad túl komolyan venni, mert belefásulunk:)
2014. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Adj fel társkereső hirdetést napilapokban, interneten stb.. hátha akad olyan srác, aki magára ismer ezek alapján. :)
2014. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz csajozás alatt?
2014. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont ilyen vagyok (25), aztán beszólnak hogy miért nem veszed komolyan a sulit?? miért szórakozol ennyit?? miért nincs komoly kapcsolatod??? de lefosom :D
2014. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Na én pont NEM ilyen vagyok
2014. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

hát bocs, de senki nem ok nélkül van szórakozóhelyen, "bulizós, de nem csajozós" pasi nincsen.


gondolj csak bele, ha nem engednék be a nőket egy szórakozóhelyre, akkor hány pasi járna oda? szerintem egész pontosan 0.

2014. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
gondolom külseje mellette teljesen lényegtelen, hogy jól néz e ki, ugyanis a leírtak alapján (bulihelyeken csak egy estére akartak csajt) a menő srácokkal nyomulsz
2014. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
3-as: Azt értem, hogy ne legyen olyan, aki ha bulizik akkor mindenképpen arra hajt, hogy lesmároljon vagy ágyba vigyen egy csajt. Ha van barátnője, ne csapja másoknak a szelet. Ne úgy legyen a lányokkal, hogyha az egyikkel nem jött össze, nem gond, jöhet a következő.
2014. dec. 13. 13:29
 9/23 anonim ***** válasza:

Szóval olyan pasit szeretnék, aki csak téged vesz észre a világon, emellett eszméletlenül jóképű és menő is?

Hmmm... majd felébredsz

2014. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha jársz valakivel akkor csak vele akarsz lenni nem? Vagy mellette is másokkal kavarsz? Sajnálom a párodat...
2014. dec. 13. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!