Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randivonalon hogy adjam meg...

Randivonalon hogy adjam meg elérhetőségemet egy kiszemelt srácnak? Van esély rá hogy előfizető segít közvetíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudok levelet küldeni, de egy sráccal szeretném felvenni a kapcsolatot - a környékemen lakik és érdekesnek tűnik szóval nagyon szeretném kideríteni, ki is ő. Van rá szerintetek lehetőség, hogy előfizető segít nekem közvetíteni, vagy valami más kiskapus megoldás esetleg?


Értelmes válaszokat előre is köszi! :)



2014. dec. 13. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok az. :)
2014. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 segitseg2008 válasza:

Azt megpróbálhatod, hogy kép alapján rákeresel a neten.(van egy olyan hogy google képalapú keresés)

...már persze ha feltöltött magáról fotót.

Jó esetben találsz valami weblapot ahol megvan az elérhetősége is.


1. Megnézed nagyban a képet:

Kis kép címe. pl:


[link]


A végén a t helyére beírod: 480x580


[link]


2. Rákeresel a kép alapú keresővel.


...Ja és ha azt szeretnéd hogy Téged elérjenek, érdemes neked is feltöltened a képedet más helyekre, pl nagyobb portálokra.

2015. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mennyire lehet komolyan tekinteni egy olyan szarrágóra, aki sajnál 1490 Ft-ot azért, hogy megismerhessen valakit? Most komolyan... 1 mozijegy ára a havi előfizetés. Nekem biztos nem kellene ilyen szarrágó...
2016. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!