Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek alapján úgye nem korai...

Ezek alapján úgye nem korai elmondani neki hogy szeretnék vele járni?

Figyelt kérdés
Holnap akarom elmondani neki,de Félek hogy korai de attól is hogy már erre vár a lány.A lényeg 1-er randiztunk,1 hónapja ismerjük egymást,suliba szoktunk beszélni ha chaten beszélünk ő is küld szivet,tudja hogy szerelmes vagyok belé mert irtam neki egy verset. Megcsókolni nem mertem de szájon pusziltam,utaltam a járásra és pozitívan ált hozzá de egy kicsit Félek,hogy mi van ha elszurom
2014. dec. 14. 20:57
 1/3 To7ka ***** válasza:

Hívd el még egy randira, csókold meg, fogd meg a kezét->jártok.

Nem kell szerződést kötni hozzá. Esetleg kérdezd meg aranyosan, hogy lenne-e a barátnőd miután megcsókoltad, és csókold meg újra!:)

2014. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudja h bele vagy zúgva akkár nem szúrhatod el
2014. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit szúrnál el? Már lepattintott volna, ha nem akarná. Akkor szúrod el, ha nem mondod neki.
2014. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!