Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, átlag alatti külsővel,...

Lányok, átlag alatti külsővel, de jó humorral és kisugárzással lehet esélye egy fiúnak nálatok?

Figyelt kérdés

Akár utcán/boltban, vagy egy szórakozóhelyen?


Az átlag alatti külsőnél nem a kórosan elhízott testre gondolok, hanem fókahájra..(sajnos) Próbálok ellene tenni, de már van egy kitűzött célom és amit el akarok érni eddig jól halad, csak nem elég gyorsan...De ez mind1 most.


Szóval, lehet esélyem nálatok? Kicsit rosszul esik, hogy szórakozóhelyeken mindig csak a haverjaimhoz mennek oda a lányok velem meg max barátkoznak. Jól elnevettetem őket de sose akarnak semmit.

Pár lány barátomnak lelki szemetese vagyok, megbeszélem velük a problémáikat, segítek nekik megoldást találni stb.

Általában, ha a társaságban valaki rosszul lesz azt is én babysit-elem, de már nagyon elegem van belőle..Túl kedves vagyok?



2014. dec. 15. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon önzetlen vagy, ez jó dolog, de ne felejts el az edzés közben megtökösödni se.


Ha olyan "jó" szórakozóhelyekre jársz ismerkedni, akkor az tele van ribikkel, azok meg csak külsőre mennek. Ne várj tőlük sokat, párzásnál nem fontos, hogy jó szíve legyen a partnerednek.


Neked egy kedves, odaadó lány való, őket pedig nem fogod ott megtalálni.

2014. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az átlagos srácok nem kellenek a lányoknak nem hogy az atlag alattiak...

Egy átlagos srac

2014. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én márpedig igen sok átlag alatti csávót látok átlag feletti csajszival...
2014. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!